UP date portálu CRC

Diskuze o tomto fóru, zejména o podnětech k vylepšení, reportu chyb apod.

UP date portálu CRC

Příspěvekod Horác » 7. 4. 2014 13:50

Pokud máte problém se zobrazováním stránek na portálu CRC, zmáčkněte současně klávesy Ctrl+F5.
DUCATI Paul Smart 1000LE...to je moje závislost...
Obrázek
Horác
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 2017
Registrován: 25. 9. 2009 19:04
Bydliště: Liberec

Re: UP date portálu CRC

Příspěvekod mopako » 1. 5. 2015 09:40

Nazdar, nevím kam to napsat, tak to dám sem. Za mě je nový vzhled stránek CRC uplně NAHOVNO. Nejsu ani ožralej, ani sjetej.
Je to všecko naňahnané na jednu obrazovku jak zboží v supermarketu. Dle mého-nepřehledné a zbytečně složité, na co je od každého článku první věta? Zbytečné místo, snad stačí lišta s odkazy jak to bylo dřív, reklama mi tam pořád skáče jak na kolotoči-nesnáším to. Navíc mi to připadá jak inzertní stránka na prodej produktů CRC-triško sůší panéé, šepise táký..... Na co je tam kalendář na úvodní obrazovce? Ať ho má každý ve svém přihlašovacím profilu. A takto můžu pokračovat do nekonečna. Ani sem kvůli tomu nemám moc chuť chodit jak jsem toho vždy znechucenej.
Nemluvím o tom, že je to v takovém rozlišení že se mi to nevleze na obrazovku-mám jen netbook.

Cafe racing je o jednoduchosti a přímosti, a tak by měly vypadat i naše stránky. Takto jsou stránky brutálně komerční. Je to jen můj názor, nemyslím to nijak zle, ale fakt mě to sere.
mopako
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 688
Registrován: 11. 12. 2010 14:31
Bydliště: Vikýřovice

Re: UP date portálu CRC

Příspěvekod JirkaJ » 2. 5. 2015 12:46

Vidíš a mě se portál celkem líbí. Nemusím nikam klikat, abych okoukl všechny informace.

Jardo, měl bych připomínku ke skrolování levého a pravého sloupce. Je to možná efektní, ale nefunguje to moc dobře. Na stolním počítači to nehezky zadrhává, ale na tabletu to poskakuje a je to nepříjemné. Nešlo by ty sloupce raději zarovnat na pevno ... stejně jsou +- steně dlouhé.
JirkaJ
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 792
Registrován: 2. 10. 2011 18:06
Bydliště: Praha


Zpět na fóru CAFE-RACER.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron