Dobrá rada nad zlato.

Diskuze o tomto fóru, zejména o podnětech k vylepšení, reportu chyb apod.

Dobrá rada nad zlato.

Příspěvekod speedmax » 6. 8. 2010 15:09

Vrátil jsem se z dovolené. Byl jsem na moravě ochutnávat poklady země české. Ale proč to sem píšu. Potřeboval jsem poradit s nortonem, tak jsem zavítal ke Stevanovi. Vřelé přivítání, jak jinak než pokec u kávy a jedna rada za druhou, přebilo to, že po celém jeho domě se nacházejí Motocykly a spousta skvostů okolo nich, ovšem po celém domě, nemyslím garáž se stodolou. Vkusně naaranžované prostředí mě uklidnilo z představy, že jsem "magor" a je mi jasné že takových "bláznů" je více.
Aby mě dorazil, vzal mě ke svému kamarádovi. Po vkročení do kuchně tohoto pána, jsem byl jak děcko v hračkárně nevěděl jsem kam mám koukat a když spustil co vlastně umí a jakou má zkušenost s laděním motorů, co všechno vyrábí, upravuje......
Mě se o tom snad i zdálo. Je úžasné, že ještě existují lidé, kteří rozumí tomu co dělají, dělají to s láskou a jsou to páni mechanici a ne jen "měniči dílů" jak jsme se na názvu shodli. Omlouvám se snad se nikdo neurazí.
Pokud nevěříte, rádi vás vyvedou z omylu a s noblesou. Budete-li chtít poradit, určitě vám pomohou.
Já jsem rád, že jsem mohli být nachvilku ponořen do rozhovoru s těmito pány. Hrozně rád bych viděl více takových zlatých českých ručiček.
speedmax
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 744
Registrován: 7. 10. 2009 06:58
Bydliště: Sever

Re: Dobrá rada nad zlato.

Příspěvekod Dargas » 6. 8. 2010 15:48

ty vogo tak to je paráda. Snad se mi taky poštěstí.
Kawasaki Zephyr 550
Dargas
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 879
Registrován: 25. 9. 2009 23:14
Bydliště: Jihlava

Re: Dobrá rada nad zlato.

Příspěvekod Horác » 6. 8. 2010 16:56

Co na to říct... :roll:
Snad jen, že Ti závidím...to muselo být fantastické, taky miluju tu atmosféru...no třeba se mi někdy poštěstí tyto pány navštívit.
DUCATI Paul Smart 1000LE...to je moje závislost...
Obrázek
Horác
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 2017
Registrován: 25. 9. 2009 19:04
Bydliště: Liberec

Re: Dobrá rada nad zlato.

Příspěvekod Hollas » 6. 8. 2010 18:02

Cheché :-) to co popisuješ moc dobře znám :-D Takže chápu :-)
Obrázek
Hollas
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 2141
Registrován: 28. 9. 2009 19:01
Bydliště: Zlín

Re: Dobrá rada nad zlato.

Příspěvekod Zbyněk » 7. 8. 2010 19:52

Muselo to být krásné,motocykly všude kam se mrkneš.Je vidět,že tím žijí a baví je to.Vspoměl jsem si na mého strýce,ten je myslivec a parohy má po celém domě,no snad všude.Taky myslivostí žije.
Soutěžím o titul nemehlo roku.
Zbyněk
 
Příspěvky: 1721
Registrován: 10. 10. 2009 16:59
Bydliště: Velké Kunětice


Zpět na fóru CAFE-RACER.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron