CB 600 S premena na CR 600 S

Diskuze o motorkách ve stylu caféracer.

Re: CB 600 S premena na CR 600 S

Příspěvekod Medvěd » 8. 6. 2012 10:49

curdaracer píše:a já znám jednoho co sprasil ducati.... :lol: :lol:




jj, Pepa to přehnal fest... takový krásná SSko to mohlo být :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted:
Obrázek
Medvěd
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1514
Registrován: 1. 10. 2009 14:20
Bydliště: fšade :)

Re: CB 600 S premena na CR 600 S

Příspěvekod guzi76 » 8. 6. 2012 10:53

Já jsem jí nesprasil!!!!!!! Ještě jí totiž prasím :P :P
... desmodue ...
guzi76
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 1359
Registrován: 19. 8. 2010 10:14
Bydliště: Plzeňsko

Re: CB 600 S premena na CR 600 S

Příspěvekod mm-art-airbrush » 8. 6. 2012 21:11

V Kiez Kustom už něco takového páchali... nasadili na Horneta "retro" kapličku a zadní bobík...a měli taky "cafáče" . http://silodrome.com/cafe-racer-kiez-kustoms/

Zda se to dá opravdu nazývat tak, jak to pojmenovali... není na mém souzení. :|
mm-art-airbrush
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 1183
Registrován: 25. 1. 2010 10:28
Bydliště: Tábor

Re: CB 600 S premena na CR 600 S

Příspěvekod jawa555 » 8. 6. 2012 23:52

Chlapi ja som netvrdil, že Hornet je najlepší základ ale ako vidím tak alphonzo je v tej fáze, že mašinu už má a teda sa môže realizovať na nej ak nemá prachy na ďalšiu. Samozrejme, že od klasického kafáča to uteká ale aspoň čiastočne sa to podobať môže. Možno časom sám usúdi, že cafe ho chytilo natoľko za srdce že si postaví komplet kafáča na základe mašiny zo starej školy. Ako suchý nácvik to môže byť :lol:
Moto positiv :-) , momentálne: Jawa 555 r.1961, ČZ 175 487 r.1987, Kawasaki KZ 500 r. 1980(v budúcnosti Cafe), Triumph Sprint ST 955i r. 1999
jawa555
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 98
Registrován: 25. 11. 2010 12:52
Bydliště: Vinné, Slovensko

Re: CB 600 S premena na CR 600 S

Příspěvekod 131313 » 9. 6. 2012 00:05

mm-art-airbrush píše:V Kiez Kustom už něco takového páchali... nasadili na Horneta "retro" kapličku a zadní bobík...a měli taky "cafáče" . http://silodrome.com/cafe-racer-kiez-kustoms/

Zda se to dá opravdu nazývat tak, jak to pojmenovali... není na mém souzení. :|


No , on tuhle stavbu přece uvádí v prvním příspěvku jako vzor.

Já mu držím palce. Osobně mi je těch starejch motorek , ze kterejch tady staví většina docela líto . Já bych je raději jen zrestauroval . Horneta mi líto nebude :-)
131313
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 171
Registrován: 26. 9. 2009 18:22

Re: CB 600 S premena na CR 600 S

Příspěvekod alphonzo » 9. 6. 2012 04:32

nazdar, vidim ze sa bavite :D :D :D a to je fajn...

tak samozrejme ako stare cr to vyzerat nikdy nebude, mozno nieco ako robia wrenchmonkees, nechcem aby hornet 01 po uprave
vypadal ako motorka so 60 rokov, to urcite nie. Jednalo by sa presne o taky neokafac.
Ked sa do toho raz pustim tak to bude s mojho horneta, lebo mam tu masinu rad a o to predsa tiez ide.
nechce sa mi menit moto, nemam na to cas ani €čka, jednalo by sa o dlhodobejsi projekt nechcem to mat za vikend hotove
a to vyzaduje podla mna celu vec dobre premyslet a naplanovat, ale maskovat sa urcite NIC nebude, chcel by som ciste linie
a zaroven plne pojazdnu masinu na ktorej sa aj dobre povozim.

Asi sme sa uplne nepochopili, mozno som sa spatne vyjadril ale slovo neocafe to vcelku pekne vystihuje, a myslim ze v tom je
ciastocne aj buducnost tohto smeru, jazdci budu chcet vykon a zaroven aj styl a image ktory cr cloveku dava..

V buducnosti budeme takychto masin vidiet viac a viac , prve lastovicky su uz na svete a to je ten pravy motopunk ! :D

Samozrejme velky respekt a obdiv k starim krasnym klasikam ale to nie je to spravne CAFE pre mna...

ps/ piste nech sa nam diskusia rozrasta, som zvedavy kam sa to dostane... zatim CAFtE a dik....

:geek:
alphonzo
 

Re: CB 600 S premena na CR 600 S

Příspěvekod Medvěd » 9. 6. 2012 07:19

nevím... když slyším neocafe tak se mi vybaví rozpustný neskafe s mlíkem a cukrem... :mrgreen:
Obrázek
Medvěd
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1514
Registrován: 1. 10. 2009 14:20
Bydliště: fšade :)

Re: CB 600 S premena na CR 600 S

Příspěvekod mopako » 9. 6. 2012 07:58

ono to neokafe pomalu převezme nadvládu, jelikož se cafe racer stává stále žádanější a každej nemůže mít starší ročník motorky plus přestavba...., takže k prodejci - a tolik klasických motorek zas na trhu není, právě XJ,ER-5, cb500, SV a jím podobné už jsou dnes na hranici kdy se dají pořídit za minimum peněz. Vynechám opravdovou klasiku z AN a IT ale kafe z CB nebo GS už je dneska cliché i když je to hezký stejně je to pořád dokola a jednou ty starý motorky dojdou a prostě nebudou.
Takže se připravme na ..................................NEOKAFE!!!!!
mopako
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 688
Registrován: 11. 12. 2010 14:31
Bydliště: Vikýřovice

Re: CB 600 S premena na CR 600 S

Příspěvekod Dargas » 9. 6. 2012 09:08

Njn, asi si budem muset zvyknout, ale když vidím ty předělaný hornety nebo třeba toto
Obrázek

...tak si říkám sakra proč?
Vždyť z toho by byly suprový streety!
Na stavbu kafe tam snad všechno překáží... motor, centrála, rám, chladič....to má snad klasický akorát vidlice.

Nikomu to neberu, ale těm novejm jsem teda na chuť zatím nepřišel.
(ale jak se znám, tak na to na co nadávám pak jednou možná budu mít :D :D )
Kawasaki Zephyr 550
Dargas
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 879
Registrován: 25. 9. 2009 23:14
Bydliště: Jihlava

Re: CB 600 S premena na CR 600 S

Příspěvekod Dellorto » 11. 6. 2012 13:19

Pro mě je "neocafé" jen klišé a blábol. Bohužel to zase celé zazdí tu krásu a jednoduchost klasického motocyklu, který ke stylu cafe patří. Chytnou se toho fabriky, budou to ze starých petek lisovat číňani a bude si to moct pořídit každý jouda co je rád, že ví, že se do motoru leje olej a jezdí na benzín. K tomu si koupí stylovou bundičku a vyrazí.
A další o čem mě tady pak někdo začne přesvědčovat je, že budoucnost je v "electrocafé" a další hámoty.
Celé je to jako sex s gumovou pannou. No ale jestli to někomu stačí, dobře mu tak....... :roll:
I' m not a biker, I´m a motorcyclist
Dellorto
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 800
Registrován: 23. 6. 2010 10:52
Bydliště: Nový Bydžov

PředchozíDalší

Zpět na motorkách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 návštevníků