Babetta-Beretta-Café-racer

Diskuze o motorkách ve stylu caféracer.

Babetta-Beretta-Café-racer

Příspěvekod Pama » 10. 1. 2013 01:31

frederik píše:...a co je ta do toho s cim sa "matla"???...zboznujem takychto mudrlantov... :lol: :lol: :lol: :lol: ...prosim ta, nadiktuj tu kazdemu co moze a co nemoze upravovat, kedy si moze prdnut a kedy cvrknut...asi nechapes ze ho to bavi a paci sa mu to... ja by som za zavodnu masinu nedal tiez ani korunu, ale respektujem to, ze niekoho to bavi a stanovi si kriteria ktore potrebuje naplnit...a myslim ze ta babetta si zaslizi viac uznania uz len za to, ze ho taka stavba napadla...to sa vola kreativita...ale o tom niekedy inokedy :)...a to ze ma chalan sikovne ruky, to je vidiet ;)

tak pls, skus nekecat, ale ukaz nieco cim by si mohol prispiet a poucit tu cely kolektiv ako zvladas svoje vasne a konicky a pridaj k tomu i popis uzitocnosti tvojho vytvoru :)


Po přihlášení sem neměl v úmyslu přispívat, nic sem nevytvořil a nemám tak právo ani znalosti radit,chodím na čumendu a tak koukám na některé "historické" příspěvky. Konstruktivní kritika podle mne je také způsob,jak posunout věci dopředu, a i když mnohdy není příjemná, není diktátem (jak se rozvášňuješ), naopak žádám jak Framese tak ostatní kritiky, aby své poznámky byli ochotni napsat, tak se mám možnost něco dozvědět a za rady se jinde sakra platí.

A k ukázkám práce některých kritiků, bohužel nemůžu ukázat nic od Framese, protože jej osobně neznám, ale z doslechu vím, že "Frames" se mu neříká z bůchdarma...
ale připojím pár fotek Radůzových výtvorů, který si taky dovolil napsat pár příspěvků, které taky pár čitatelům zvedli tlak....
5740_2012121740.jpg
2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Pama
 
Příspěvky: 8
Registrován: 12. 7. 2012 17:49

Re: Babetta-Beretta-Café-racer

Příspěvekod frederik » 10. 1. 2013 03:57

Pama píše:Po přihlášení sem neměl v úmyslu přispívat, nic sem nevytvořil a nemám tak právo ani znalosti radit,chodím na čumendu a tak koukám na některé "historické" příspěvky. Konstruktivní kritika podle mne je také způsob,jak posunout věci dopředu, a i když mnohdy není příjemná, není diktátem (jak se rozvášňuješ), naopak žádám jak Framese tak ostatní kritiky, aby své poznámky byli ochotni napsat, tak se mám možnost něco dozvědět a za rady se jinde sakra platí.
A k ukázkám práce některých kritiků, bohužel nemůžu ukázat nic od Framese, protože jej osobně neznám, ale z doslechu vím, že "Frames" se mu neříká z bůchdarma...
ale připojím pár fotek Radůzových výtvorů, který si taky dovolil napsat pár příspěvků, které taky pár čitatelům zvedli tlak....


smola je ze v ramci konstruktivnej kritiky nepadlo ani slovo...pod tou si predstavujem nieco ine ako odsudenie chlapika ktory si robi na tom na com ho bavi robit a z toho co ma k dispozicii...ked sa pustil do babety, ma to asi svoj dovod a ked bohovia usudia ze matlat sa s babettou je kravina, lebo niekto nema cas na udrzbu, tak ok, slovo bozie je vseobecna pravda, padnime na zadok a davajme si kolkovane ziadosti co mozeme robit a co nie

tiez sa najdu vytvory o ktore by som ani hrdzave kolo neoprel, pretoze sa mi jednoducho nepacia, ale poviem si sam pre seba ze to je p.covina a idem dalej...nepovesim chlapikovi do jeho temy ze je debil, lebo podla mna to co urobil je kravina...ale drzim uz radsej hubu...
-------------------------------------------------------------
vw golf I cabrio, vw caddy I 1.9 TD, Yamaha XJ 600
...vsetko ma svoj cas... :D
frederik
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 104
Registrován: 25. 1. 2012 13:07
Bydliště: Sastin-Straze, Slovensko

Re: Babetta-Beretta-Café-racer

Příspěvekod Pama » 10. 1. 2013 10:44

xxxFrederiku, není konstruktivní kritika že investovat tolik úsilí do Babety je blbost..... podle mne je, pokud to řeknu mými slovy, je to spousta krásné práce na stroji, kde se to nevyužije, pokud tedy nešlo jen o "promo". Stejné úsilí na něčem levném a s pár desítkama koní by splnilo to samé a ještě by se klučina svezl.

xxxa to je právě blbě, pokud takovému tvůrci "opěradla pro kolo" napíšou jen rovnocenní stavitelé, bude si myslet, že postavil něco úžasného a nic ho neposune dopředu.....pokud bude chlap s koulema a dokáže vstřebat co mu napíšeš a nespustí hysterický povyk, žééééé :D

xxxA můj příspěvek měl ukázat, že kluci, co jsi je počastoval svým ostrovtipem umí, akorát nemají potřebu to "všude" vystavovat. Není potřeba se čílit a už ůbec ne odmlčovat, stačí víc věcnosti a míň nasranosti.....

Mimochodem co říkáš na ty Laverdy, taky hezká práce ne.... a navíc to i pořádně jede. ;)
Pama
 
Příspěvky: 8
Registrován: 12. 7. 2012 17:49

Re: Babetta-Beretta-Café-racer

Příspěvekod frederik » 10. 1. 2013 11:49

laverdy su moc gut...profesionalna robota, uznavam, hlavne ta z okruhu ma gule :) (mohol by som povedat ze stit je otrasny...ale niekomu vyhovuje, pripadne plni svoj ucel...ja by som tie prachy ale za taku masinu nevysolil:) ... k comu to je? :D :D :D )

ale ako tu uz raz niekto napisal, zda sa mi ze toto forum prekypuje obcas arogantnostou ludi, ktori kritizuju "zaciatocnikov".

Pan Raduz viem ze ma trefne pripomienky, ktore maju svoju konstruktivnu hodnotu, ale poviem to rovno: ak by vlozil menej arogancie a viacej pochopenia, urcite by nebolo tolko zlej krvi...keby kazdy mal jeho skusennosti, asi by nemal nikto potrebu nieco konzultovat a riesit na fore... ;)

poviem rovno...nech si stavia niekto kafecko aj zo skladacky eska...ked sa mi ta myslienka zapaci, tak ju ocenim, ked nie, kludne poviem na rovinu ze je to kravina, ale nebudem k tomu pripajat vyroky typu...niekto nema cas na udrzbu a ty tu robis kraviny s tymto...a ta babeta podla mna kravina nie je... 8-)

a k tej konstruktivnej kritike...pod nou rozumiem pripomienky typu: "lestene casti ti po oprsani zajdu, budes ich musiet prelestovat po kazdom 2. umyti, ked uz raz lestis, urob to poriadne a zalakuj, alebo pochromuj"...a nie "aky ma vyznam ze upravujes babetu...aky to ma vyznam (v preklade: si magor)" :)

nechce sa mi doneonecna vysvetlovat, ze kazdy ma svoje preferencie, kritika sa da povedat aj tak aby nikoho neurazila...mozno by to chcelo trocha respektu, benevolencie a prizmurenie oka...malo by to byt o partii a kamaratstve, nie o nafukanosti, arogancii a opovrhovanim ;)

btw...ako vies ze niekto spravil "operadlo o kolo"....je to len subjektivny pocit :)...
-------------------------------------------------------------
vw golf I cabrio, vw caddy I 1.9 TD, Yamaha XJ 600
...vsetko ma svoj cas... :D
frederik
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 104
Registrován: 25. 1. 2012 13:07
Bydliště: Sastin-Straze, Slovensko

Re: Babetta-Beretta-Café-racer

Příspěvekod matchless » 10. 1. 2013 23:40

Pama za 1
matchless
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 585
Registrován: 19. 9. 2010 15:49
Bydliště: Panenské Břežany

Re: Babetta-Beretta-Café-racer

Příspěvekod ondrero » 11. 1. 2013 12:38

Tak mě ta kritika až tak nevadí.

Bylo mi pochváleno zpracování CNC a o to mi šlo :D
ondrero
 
Příspěvky: 149
Registrován: 3. 6. 2012 19:32


Zpět na motorkách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron