Scooter ve stylu CR

Diskuze o motorkách ve stylu caféracer.

Scooter ve stylu CR

Příspěvekod Šnek » 13. 9. 2013 07:55

Ahoj,
asi blbý dotaz, ale přesto mi to nedá nezeptat se - lze přestavět nějaký scooter do stylu CR ? :roll: Já viděl na netu jen tuhle Vespu http://skutrmania.cz/clanek/298-prestav ... racer.html , tak bych rád znal názor lidí, kteří mají o CR větší přehled. ;)
Šnek
 
Příspěvky: 4
Registrován: 25. 6. 2011 23:02
Bydliště: Český Krumlov

Re: Scooter ve stylu CR

Příspěvekod Dargas » 13. 9. 2013 09:35

Kawasaki Zephyr 550
Dargas
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 879
Registrován: 25. 9. 2009 23:14
Bydliště: Jihlava

Re: Scooter ve stylu CR

Příspěvekod Stimpi » 13. 9. 2013 13:39

Mi to prijde jako proti prirode ... na skutrech jezdili Mods ... a nebyli to oblibenci Rockers :)
jinak ciste technicky, proc ne ... myslim toho T-Maxe ... Vespu mam radeji klasickou
https://www.facebook.com/czechcaferacer
Stimpi
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 144
Registrován: 25. 1. 2012 20:57
Bydliště: Pardubice / Maranello

Re: Scooter ve stylu CR

Příspěvekod alcatelko » 13. 9. 2013 16:04

vela starych viesp je prestavanych do stylu CR...aj moderne skutre sa daju dobre upravovat...madari maju dokonca triedu na zavodoch kde su skutrove kreacie co by sa dali pocitat aj za CR...stare suzuki skutre oholene na ram len sedacka s mini kapotazou, vpredu len kusok plastu na cislo... ale lepsie sa stavaju mopedy do CR
Naposledy upravil alcatelko dne 20. 9. 2013 14:42, celkově upraveno 1
........... www.50cm3.eu ...........
alcatelko
 
Příspěvky: 91
Registrován: 23. 8. 2011 09:26

Re: Scooter ve stylu CR

Příspěvekod Šnek » 13. 9. 2013 18:16

Dargas: Protože mám skútry rád :D - sám jezdím na Honda 600 Silver Wing . No a protože se mi taky líbí moto ve stylu CR, zima na krku tak přemýšlím o tom zkusit něco s variátorem upravit do stylu CR. Tedy pokud je to vůbec realizovatelné a koukatelné :oops:

Stimpi: Jo, ten T-max je opravdu povedenej 8-) . A Vespy mám taky radši v klasice :).

alcatelko: Nemáš nějaké fotky nebo odkazy na stránky, prosím?
Šnek
 
Příspěvky: 4
Registrován: 25. 6. 2011 23:02
Bydliště: Český Krumlov

Re: Scooter ve stylu CR

Příspěvekod darius » 15. 9. 2013 14:57

Vespu prosím nech , tak jak je !!! a drbej do jiného skútru. Je to jako tunit Ferrari . Na Vespu stačí super lak a nějakej chrom a máš luxusní skútr . Mrkni na fotky s Itálie .
darius
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1371
Registrován: 23. 2. 2010 21:52
Bydliště: Rousínov

Re: Scooter ve stylu CR

Příspěvekod alcatelko » 20. 9. 2013 13:54

jeden z madarskych zazrakov
Obrázek
a dalsie foto tu: https://picasaweb.google.com/alcatelko/SupermotoPrievidza
........... www.50cm3.eu ...........
alcatelko
 
Příspěvky: 91
Registrován: 23. 8. 2011 09:26

Re: Scooter ve stylu CR

Příspěvekod radúz » 20. 9. 2013 14:24


Skůtr a C-R ???
Tak tohle je opravdový vrchol "Kýčovitosti",ale od toho tu přeci jsme,nebo ne?.....Až takhle hluboko klesnout!?...no to jsem opravdu nečekal.......,ale na druhé straně je to naprosto (cool,jak říkají mladí) a v intencích toho tzv.korektního směru,kterým kráčí naše Euro-Unijní společnost.A to k hýčkání a rozmazlování všech různých multi-kulti míchanic,deviací a nevkusu všeho druhu,počínaje glorifikací sodomie až po volání po legalizaci incestu a sexuální aktivity už u dětí předškolního věku.
Jen tak dál.......
radúz
 
Příspěvky: 394
Registrován: 22. 12. 2011 00:34

Re: Scooter ve stylu CR

Příspěvekod alcatelko » 20. 9. 2013 14:41

existuje niekde definica co je to cafe racer? a z coho sa moze vyrabat? tak ako v kazdej motorkovej kategorii aj v skutroch su rozne tunerske smery...od uplnej gycovosti po skvosty co koncia v muzeach dizajnu...stavat CR zo skutra? preco nie...je vela modelov z ktorych sa to da, dokonca boli vespy co boli z fabriky robene do stylu CR (a nech si kto chce co chce hovori vespa je najlepsi kandidat na stavbu CR...klasicka PX ka...da sa do nich dobre rezat karboskou, je to masovka takze to nie je hodnotny veteran, stale sa vyraba prakticky bezo zmeny takze dostupne diely...), celkom dobry zaklad je az z vespy s 50/125/150...je to uz moderna ale da sa s nou vyblaznit, zvlast ked sa clovek na nu pozrie ked je ocesana na kostru s motorom
........... www.50cm3.eu ...........
alcatelko
 
Příspěvky: 91
Registrován: 23. 8. 2011 09:26

Re: Scooter ve stylu CR

Příspěvekod Jirka » 20. 9. 2013 16:05

radúz píše:

Skůtr a C-R ???
Tak tohle je opravdový vrchol "Kýčovitosti",ale od toho tu přeci jsme,nebo ne?.....Až takhle hluboko klesnout!?...no to jsem opravdu nečekal.......,ale na druhé straně je to naprosto (cool,jak říkají mladí) a v intencích toho tzv.korektního směru,kterým kráčí naše Euro-Unijní společnost.A to k hýčkání a rozmazlování všech různých multi-kulti míchanic,deviací a nevkusu všeho druhu,počínaje glorifikací sodomie až po volání po legalizaci incestu a sexuální aktivity už u dětí předškolního věku.
Jen tak dál.......


Vyjímečně musím souhlasit. Svět se v řiť obrací. :? :x
Jirka
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 1698
Registrován: 1. 10. 2009 21:45
Bydliště: Blansko

Další

Zpět na motorkách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron