Cagiva Al azzurra 350

Diskuze o motorkách ve stylu caféracer.

Re: Cagiva Al azzurra 350

Příspěvekod darius » 26. 2. 2014 10:48

Stevane ty budiky jsou ,, bozi" :-) :-) :-) :-) :-)
darius
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1371
Registrován: 23. 2. 2010 21:52
Bydliště: Rousínov

Re: Cagiva Al azzurra 350

Příspěvekod Nikotýn » 26. 2. 2014 11:07

to je krásný jak StPatrick vidí jak na čtyřech stránkách spolu věrni držíme za jeden provaz :D :D :D a přitom je to všechno v jediný větě co jsem nepsal na začátku. Chlapy dyk jde o motorky který milujem, emoce si nechte na fotbal ;)
Nikotýn
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 338
Registrován: 2. 12. 2011 13:41
Bydliště: Třebotov

Re: Cagiva Al azzurra 350

Příspěvekod StPatrick » 26. 2. 2014 12:11

Standa H. píše:
StPatrick píše:Obrázek


Byl jsem se na ní podívat už před rokem. Je od ducatisty, srdcaře. V parádním a plně funkčním, ale neoriginálním, stavu.
Nedávno jsem viděl v inzerci Alazzurru 650 - větší motor = lepší. :-)


Přesně jak říkáš. Je to srdcař :) Co jena ní neorigo? jen nalepka ducati co tak poznám já :)
StPatrick
 
Příspěvky: 11
Registrován: 22. 2. 2014 05:25

Re: Cagiva Al azzurra 350

Příspěvekod StPatrick » 26. 2. 2014 12:15

Nikotýn píše:to je krásný jak StPatrick vidí jak na čtyřech stránkách spolu věrni držíme za jeden provaz :D :D :D a přitom je to všechno v jediný větě co jsem nepsal na začátku. Chlapy dyk jde o motorky který milujem, emoce si nechte na fotbal ;)


Ve kterým příspěvku se takto projevuju? :D nějak se to tu rozeběhlo a nestihám ani číst :D
StPatrick
 
Příspěvky: 11
Registrován: 22. 2. 2014 05:25

Re: Cagiva Al azzurra 350

Příspěvekod Nikotýn » 26. 2. 2014 12:17

:D udělej si kafíčko, cigaretku, zasedni ke kompu a čti ;) :D
Nikotýn
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 338
Registrován: 2. 12. 2011 13:41
Bydliště: Třebotov

Re: Cagiva Al azzurra 350

Příspěvekod rez » 26. 2. 2014 12:43

alcatelko píše:tosku sa zapojim aj ja... na krasu ziadna motorka nejazdi...to ze to nema vypiplane najmensie detaily? a na co? niekto chce len motorku na ktorej sa dobre prevezie a vyvetra si hlavu...to ze ma na budiku napis cagiva mu moze byt suma fuk...su show biky ktore maju vychytane najmensie detaily...su motorky cisto na jazdenie kde ide len o pozitok a radost...a su aj dokonale showbiky s ktorymi sa jazdi pre radost a musia byt dokonale a autenticke v kazdom srobiku (to sa zacina presadzovat pomaly tu a kto nevie takyto level dosiahnut by sa nemal do nicoho ani pustat...)
akurat sa casto zabuda na podstatu povodnych CR...zobrat lacny vrak a vyhadzat z neho vsetko aby to bolo pribuzne vtedajsim zavodakom a potom sa pretekaju po ulici...vtedy platilo ucel svati prostriedky...replika zavodaku nie je vo svojej podstate CR...je to replika...
vseobecne je akakolvek motorka o cistej radosti a kazdy stavitel ma svoje pohnutky a vzdy je to original...a jedine kriterium krasy a technickej dokonalosti je to ci je s nou spokojny jej majitel a ci vyhovuje jemu...

... naprostý souhlas ... když chodím po závodech, nemám pocit že by na to někdo hrál/běžně je součást stroje petka, plechovka atd/ :lol: , ale na výstavách je to něco jiného ... jde o to se rozhodnout co chceš...kdyby něco-tak viewtopic.php?f=2&t=4 ... ale sám mám pocit že cafe racer duch se pomalu vytrácí!... už nejde o to udělat "the ton" nebo nového závoďáka... holt nová doba!
rez
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 430
Registrován: 26. 4. 2011 08:22
Bydliště: Staré Město u Uherského hradiště

Re: Cagiva Al azzurra 350

Příspěvekod Horác » 26. 2. 2014 13:26

Pánové, navrhuji, aby zde pokračovala debata již jen o Cagiva Al azzurra 350 (je to téma StPatricka) a k další diskuzi na téma krásy, funkčnosti, možnosti a nemožnosti různých úprav a staveb, jakožto i smyslu a duchu CR si založte nové vlákno.
Díky všem za pochopení.

Váš věrný moderátor Horác. ;)
DUCATI Paul Smart 1000LE...to je moje závislost...
Obrázek
Horác
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 2017
Registrován: 25. 9. 2009 19:04
Bydliště: Liberec

Re: Cagiva Al azzurra 350

Příspěvekod Standa H. » 26. 2. 2014 13:29

rez píše:
alcatelko píše:tosku sa zapojim aj ja... na krasu ziadna motorka nejazdi...to ze to nema vypiplane najmensie detaily? a na co? niekto chce len motorku na ktorej sa dobre prevezie a vyvetra si hlavu...to ze ma na budiku napis cagiva mu moze byt suma fuk...su show biky ktore maju vychytane najmensie detaily...su motorky cisto na jazdenie kde ide len o pozitok a radost...a su aj dokonale showbiky s ktorymi sa jazdi pre radost a musia byt dokonale a autenticke v kazdom srobiku (to sa zacina presadzovat pomaly tu a kto nevie takyto level dosiahnut by sa nemal do nicoho ani pustat...)
akurat sa casto zabuda na podstatu povodnych CR...zobrat lacny vrak a vyhadzat z neho vsetko aby to bolo pribuzne vtedajsim zavodakom a potom sa pretekaju po ulici...vtedy platilo ucel svati prostriedky...replika zavodaku nie je vo svojej podstate CR...je to replika...
vseobecne je akakolvek motorka o cistej radosti a kazdy stavitel ma svoje pohnutky a vzdy je to original...a jedine kriterium krasy a technickej dokonalosti je to ci je s nou spokojny jej majitel a ci vyhovuje jemu...

... naprostý souhlas ... když chodím po závodech, nemám pocit že by na to někdo hrál/běžně je součást stroje petka, plechovka atd/ :lol: , ale na výstavách je to něco jiného ... jde o to se rozhodnout co chceš...kdyby něco-tak viewtopic.php?f=2&t=4 ... ale sám mám pocit že cafe racer duch se pomalu vytrácí!... už nejde o to udělat "the ton" nebo nového závoďáka... holt nová doba!


Ano, nová doba. Nectí se tradice ani původní myšlenka CR. Dneska každý musí být free, cool a in a retro motocykly jsou toho součástí. Bohužel to vede k tomu, že motocykly tohoto vzhledu chce dnes každý frikulín... :D
Motorky pryč: Honda CX500C 1982, Cagiva-ČZ 125 Roadster, Triumph T100 Bonneville 2002, BMW R65 1981, Honda CB125T 1973
Motorky doma: Honda CB550FK 1979, Yamaha SR500 1980, Honda CB500T 1976, Yamaha TX500 1975
Standa H.
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 147
Registrován: 27. 12. 2010 17:29
Bydliště: Havl. Bord

Re: Cagiva Al azzurra 350

Příspěvekod Standa H. » 26. 2. 2014 13:32

StPatrick píše:
Standa H. píše:
StPatrick píše:Obrázek


Byl jsem se na ní podívat už před rokem. Je od ducatisty, srdcaře. V parádním a plně funkčním, ale neoriginálním, stavu.
Nedávno jsem viděl v inzerci Alazzurru 650 - větší motor = lepší. :-)


Přesně jak říkáš. Je to srdcař :) Co jena ní neorigo? jen nalepka ducati co tak poznám já :)


Hlavně barva není originál. http://www.motorcyclespecs.co.za/model/ ... t%2083.htm
Motorky pryč: Honda CX500C 1982, Cagiva-ČZ 125 Roadster, Triumph T100 Bonneville 2002, BMW R65 1981, Honda CB125T 1973
Motorky doma: Honda CB550FK 1979, Yamaha SR500 1980, Honda CB500T 1976, Yamaha TX500 1975
Standa H.
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 147
Registrován: 27. 12. 2010 17:29
Bydliště: Havl. Bord

Re: Cagiva Al azzurra 350

Příspěvekod stevan » 26. 2. 2014 16:30

Diskuse k možnému budoucímu vzhledu motocyklu k jeho technickém potencionálu,reálné ceně přestavby a poukázání na nekvalitní zpracování se zvrhla do fílozofických úvah o cafe raceru o tom,že na krásu to nejezdí a dalších blábolech o nové době a podobně..Tohle je smutné svou práci se snažíte ulehčit,řemeslné zpracování je vám cízí a posunout každou stavbu dál je utopie..Na tomto zbytečném tlachání se podílet nebudu,neb mám plnou dílnu motocyklů..
stevan
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 524
Registrován: 25. 9. 2009 21:35

PředchozíDalší

Zpět na motorkách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků