BMW scrambler - sedlo

Diskuze o motorkách ve stylu caféracer.

BMW scrambler - sedlo

Příspěvekod mostar » 18. 6. 2015 17:07

Zdar lidi,

bleskem jsem to tady prolit a nenasel informaci, kterou potrebuji, tak me snad nebudete lyncovat, ze jsem dva dny neprolejzal forum a nenasel si to nekde. Moc ocenim vasi pomoc. Potrebuji samozrejme spoustu tipu, ale zacnu prvnim. Stavim si scramblera z BMW R80 monolever, podsedlovy ram uz mam hotovy, ale potreboval bych na nej udelat sedlo. Myslim tim vazne pekne sedlo na scramblera. Nemate tip, kdo dela pekna sedla s citem pro design? Samozrejme, ze mam vymyslene jak to ma vzpadat. diky moc!
mostar
 
Příspěvky: 11
Registrován: 18. 6. 2015 16:32

Re: BMW scrambler - sedlo

Příspěvekod mostar » 18. 6. 2015 21:11

Vazne tady neni nekdo, kdo si nechaval delat sedlo? Myslel jsem, ze na techto strankach jsou cafeckari, co si delaj motorky. ;) diky
mostar
 
Příspěvky: 11
Registrován: 18. 6. 2015 16:32

Re: BMW scrambler - sedlo

Příspěvekod nevo7 » 18. 6. 2015 21:57

Kľudne si nájdi čalúnika v okolí, zisti čo robí, či aj sedlá na moto a spraví ti čo chceš. Alebo pozri nejakú firmu, čo sa tým zaoberá, sú také.
Ja som to riešil čalúnikom z vedľajšej dediny, teraz aj čalúni celú moto.

http://www.ddtuning.cz/
A len pre predstavu: http://www.autocalunictvo.sk/index.php
Každy je v niečom dobrý. Ja jazdím.
Jawa 3.5 63X Racer, XJ600 S.T. v príprave
nevo7
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 462
Registrován: 12. 11. 2012 15:56
Bydliště: Nová Dubnica, SR

Re: BMW scrambler - sedlo

Příspěvekod mostar » 18. 6. 2015 22:36

Diky za odpoved! Ddtuning znam, ale ode me moc daleko, tak zkusim tedy neco v okoli a hodne si to ohlidam jak to chci. Snad fotky budou stacit pro vyrobce. Dessim se toho, ze to bude clovek, ktery rekne.."vzdyt je to preci stejne jako na obrazku", ale v realu to bude jinak tluste, jinak prosite, detail nevychytany a barva kuze v jine barve.
mostar
 
Příspěvky: 11
Registrován: 18. 6. 2015 16:32

Re: BMW scrambler - sedlo

Příspěvekod kokabura » 18. 6. 2015 23:33

záleží koho si najdeš... ja si udělal základnu z nerez plechu, sehnal sem si koženku, vzal fotky sedla a vyrazil za frajerem.. říkal, že nemá čas, že dělá hlavně auta a na tomhle nezbohatne, tak sem měl strach.. ale do tejdne telefon a sedlo bylo jak z obrázku.. takže za mě čalouník z humpolce :-p (web nemá)
ps: vyprdl bych se na nějaký íbr firmy a vyrazil za nějakym strejdou z vedlejší vesnice..
kokabura
 
Příspěvky: 40
Registrován: 19. 5. 2013 11:36

Re: BMW scrambler - sedlo

Příspěvekod mostar » 19. 6. 2015 14:40

diky kokabura! jj, prave, zadne firmy typu ddtuning a chtel jsem jen typ na nejakeho odzkouseneho remeslnika. S materialem mam problem. Nevim, kde mam shanet ruzne druhy kuzi. ...uz jsem si par brasnaru/caluniku nasel, tak je prubnu. Jen jsem to zkousel tady, protoze jsem myslel, ze jsou tady sami cafeckari a maji tohle uz vyresene. Asi to tady ale vypada zatim jen na pisalky z fora ;-)
mostar
 
Příspěvky: 11
Registrován: 18. 6. 2015 16:32

Re: BMW scrambler - sedlo

Příspěvekod JirkaJ » 19. 6. 2015 15:28

Mostare, tak se tady s pisálky z fóra nezahazuj a neztrácej drahocenné minuty.
Nepředstavíš se (v příslušné sekci), napíšeš mizerně formulovaný dotaz, za 4 hodiny ho urguješ a osočuješ členy fóra. Proč myslíš, že by ti někdo měl radit? Vždyť si na fórum sám nenajdeš čas.
JirkaJ
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 792
Registrován: 2. 10. 2011 18:06
Bydliště: Praha

Re: BMW scrambler - sedlo

Příspěvekod mostar » 19. 6. 2015 20:03

Trochu jsem do toho rejpnul a cekal, ze se nekdo ozve. Prave od Tebe bych cekal nejakou radu, kdyz jsi tady ten asi nejkompetentnejsi. Skoda, ze reagujes az prave na tohle a ne normalne, kdyz slusne poprosim o vase zkusenosti. Nevim co bych se predstavoval, kdyz nemam zatim s cim a na motorce jsem zacal delat. ...sorry, ze jsem clovek, ktery jezdi a dela na ruznych motorkach a nemam aspon 100 prispevku tady na foru, abych si zaslouzil radu. Kdyz by tu byli spravni motopohodari, rad se rozepisu. Zvlast az se s x vecma na motorce poperu. Kdyz se me nekdo zepta na vejfuky a podsedlak, tak rad poreferuji, zitra si pro to jedu, tak snad bude vse jak jsem si predstavoval.
mostar
 
Příspěvky: 11
Registrován: 18. 6. 2015 16:32

Re: BMW scrambler - sedlo

Příspěvekod mostar » 19. 6. 2015 20:07

A urguju to, protoze to pristi tyden musim nekam dat, abych mohl vyjet aspon s polotovarem. A tohoe forum jsem ani nevedel, ze existuje a zkousim.
mostar
 
Příspěvky: 11
Registrován: 18. 6. 2015 16:32

Re: BMW scrambler - sedlo

Příspěvekod JirkaJ » 19. 6. 2015 20:47

Stačily dva příspěvky. V prvním sebe a budoucí motorku představit (třeba odkud jsi), ve druhém napsat s čím chceš poradit. A počítat s tím, že většina lidí sem nechodí denně, protože se věnují svému koníčku v garáži a ne u počítače.

Normální by bylo projít sedla co máme na svých motorkách (v sekci naše stroje) a pokud by nějaké zaujalo, tak se zeptat kdo to sedlo dělal. S takovým arogantním přístupem co jsi začal tady moc nepochodíš. U mě určitě ne, vždyť ani nevím kde toho čalouníka hledáš.
JirkaJ
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 792
Registrován: 2. 10. 2011 18:06
Bydliště: Praha

Další

Zpět na motorkách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků