BMW scrambler - sedlo

Diskuze o motorkách ve stylu caféracer.

Re: BMW scrambler - sedlo

Příspěvekod mostar » 19. 6. 2015 21:27

Ja myslel, ze jsi motorkar, tak se normalne ptam se slovem prosim. To neni arogance, ale nevedomost, ze tu musim udelat pet kroku pred tim, nez se zeptam. ..Takze, jmenuji se Jakub, mam x motorek od okruhovych az po krosku, bavim se na motorkach a v dilne. Mel jsem driv uz jednoho dvouventila gs, ale nudil me a hlavne stvala me ta GS blaznivost v posledni dobe. I tak jsou dvouventily moje srdcovka, tak jsem sehnal r80 s kitem 1000. Uz s nim mam nejake zkusenosti, ale prestavba bude prvni. Cafecko nechci, uz mi vse kolem cafe prijde takove moc okoukane aspon co se standardniho vzhledu tyce. Co je ale ovsem "mrda" najdete si r80 od VFR urban custom. Ma na nadrzi polizei. To je cafecko podle meho gusta. Je to na dlouho debatu, proc nechci cafe. Ale ve zkratce...sportovni jizdy si uziju jinak a to te skutecne, tak nechci dolovat ze stare motorky co nikdy nemuze dat, takze scrambler je jasna volba. Pohoda za riditky a neni to tak proflakle jako cafe. Vic o tom nereknu, protoze vse mam zatim jen v hlave a nejsem si jisty jestli to tak dopadne, protoze kdyz neco delam, tak nemam uplne rad kompromis a na druhou stranu nemam jen r80. .. Hele, netrefil jsem to. Myslel jsem, ze narazim na lidi v pohode a nad veci. Timto dekuji kokaburovi a nevo7 za odpovedi. Jj, v Praze nejake caluniky prubnu.
mostar
 
Příspěvky: 11
Registrován: 18. 6. 2015 16:32

Re: BMW scrambler - sedlo

Příspěvekod nevo7 » 19. 6. 2015 21:55

A nerieš materiál. Ak to je čalúnik, čo aj aktívne čalúni, tak má aj látky, aj koženky, aj peny. Už si len donesieš základ, na čo to má pripevniť, návrh a poradí ti, čo bude lepšie, či to lepiť, či spinkami pripevniť atď.
Každy je v niečom dobrý. Ja jazdím.
Jawa 3.5 63X Racer, XJ600 S.T. v príprave
nevo7
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 462
Registrován: 12. 11. 2012 15:56
Bydliště: Nová Dubnica, SR

Re: BMW scrambler - sedlo

Příspěvekod mostar » 19. 6. 2015 22:03

Doufam, ze na nekoho takoveho narazim. Potrebuju nekoho s kvalitnim vzornikem a kdo uz neco podobneho delal. Pristi tyden neco sezenu. Diky
mostar
 
Příspěvky: 11
Registrován: 18. 6. 2015 16:32

Re: BMW scrambler - sedlo

Příspěvekod JirkaJ » 19. 6. 2015 22:31

Extra precizní čalouník se kterým mám zkušenost je pan Horáček ze Zbraslavi.
http://www.autocalounictvi-horacek.wz.cz
Zkus ho kontaktovat, pokud bude mít čas, tak odvede perfektní práci a má velký výber materialu. Jenom pozor, abys volal v jeho pracovních hodinách.
JirkaJ
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 792
Registrován: 2. 10. 2011 18:06
Bydliště: Praha

Re: BMW scrambler - sedlo

Příspěvekod JirkaJ » 19. 6. 2015 22:34

Pak bych v okolí Prahy měl pár zkušeností s čalouníky, které bych spíš nedoporučil a tak je nedoporučuji ;-)
JirkaJ
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 792
Registrován: 2. 10. 2011 18:06
Bydliště: Praha

Re: BMW scrambler - sedlo

Příspěvekod mostar » 20. 6. 2015 00:25

Super, diky moc! Zkusim ho. To sedlo je na scrambleru hrozne dulezite. Spravny tvar a je to takova dominanta. Asi jako pekne tvarovany zadek caface. Da se na tom udelat hodne parady a take hodne pokazit. Ted jak to pisu jsem zase z toho ve stresu jestli zitra ten podsedlak bude dobrej a jestli se mi podari jednou nechat udelat to spravne sedlo. :-D
mostar
 
Příspěvky: 11
Registrován: 18. 6. 2015 16:32

Re: BMW scrambler - sedlo

Příspěvekod Zajda_912 » 20. 6. 2015 01:11

Jinak buď v klidu, začíná to tak vypadat, že café už je out a do módy přichází scrambler vlna a všechno, všechno bude teď scrambler (jako doteď bylo café)
Takže počítej s tím, že nežli tu mašinu doděláš k obrazu svýmu, bude to hrozně profláklý a provařený. Ale i tahle vlna se snad jen přežene ;)
Zajda_912
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 385
Registrován: 21. 5. 2011 20:30
Bydliště: Hradec Králové

Re: BMW scrambler - sedlo

Příspěvekod mostar » 20. 6. 2015 07:11

Jj, asi to tak bude..stejne nemam jasno co to bude. Take je dost mozne, ze se nebudu uplne drzet konvenci a bude to neco mezi. Proste neco sveho. Treba tam nedam hrubsi gumy, ale deluxy a scrambler to nebude. Cafacka jsou pekny, ale musej byt trochu brutalni.
mostar
 
Příspěvky: 11
Registrován: 18. 6. 2015 16:32

Re: BMW scrambler - sedlo

Příspěvekod radúz » 20. 6. 2015 09:41

Osobně bych doporučoval tzv."krysí motocykly",tam není co pokazit a díru do světa u nich má možnost udělat opravdu každý a navíc s vynaložením minimálních prostředků a jisté je,že jich,vzhledem k tomu,kam se tenhle veskrze zhovadilej svět šine,bude přibývat a z módy rozhodně tak rychle nevyjdou.....
radúz
 
Příspěvky: 394
Registrován: 22. 12. 2011 00:34

Re: BMW scrambler - sedlo

Příspěvekod rations » 20. 6. 2015 09:44

:-) moudrá slova ze života...
rations
 
Příspěvky: 118
Registrován: 13. 10. 2012 19:54

PředchozíDalší

Zpět na motorkách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron