Cafe Racer móda

Diskuze o motorkách ve stylu caféracer.

Re: Cafe Racer móda

Příspěvekod rez » 18. 8. 2015 08:32

radúz píše:Kdysi jsem prodával zánovní Moto Guzzi V11 Ballabio,přijel takovej už od pohledu divnej lehce okolo důchodu pěstěnej panák,s elánem se vyšlihl do sedla a začal hned nakrucovat špígly,jako kdyby to bylo už zaplacený a jeho....já jen skřípal zubama a snažil se udržet,abych nevzal tu nejdelší monterpáku ze zouvačky a po těch pazourách....Po chvíli se na mě s vážnou tváří obrátil a řekl:"mistře,nemáte tu nějaké velké zrcadlo?" Já se furt díval na ty kroucený zpětný a povídám mu,že tyhle by mu měly stačit,že je tu v dílně a ne u holiče.A on mi na to říká:"Já se chci jen podívat,jestli na té motorce nebudu vypadat jako piča.." A já se neudržel a řekl mu,že on bude vypadat "jako piča" na každé motorce.....Takže si ji odvezl někdo úplně jiný.Holt lidé jsou různé...

:lol: :lol: :lol: :lol:
rez
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 430
Registrován: 26. 4. 2011 08:22
Bydliště: Staré Město u Uherského hradiště

Re: Cafe Racer móda

Příspěvekod nevo7 » 18. 8. 2015 13:35

Raduz: už viem, aký druh motoriek nemáš rád :D

Zajda: Niečo na tom pravdy bude. Možno aj niektorí mladý to beru z môjho pohľadu, na novú motorku nemám a dať 500 eur za nejaký stroj z 80.-90. rokov je v pohode /nemusí to byť cafíčko, proste niečo staršie/. Zas úplný začiatočník a pustiť sa do stavby, to by asi nevyšlo, možno sú šikovný ľudia. Aj ja som možno 5 rokov dozadu o nejakej stavbe ani nesníval /i keď vždy sa mi páčil tuning áut, proste mať niečo iné, ako ostatný/. Začal som s motorkami, vozil sa asi 3 roky po SR, potom zahraničie. Odjazdil možno 120000 km a chcelo to zmenu. Vozenie sa len tak pre nič za nič /bez cieľa a sám/ už nebolo ono, ako na začiatku po kúpe prvej motorky. A momentálne mám v hlave len stavby, mám vybraný z každého druhu model /bobber, tracker, show bike atď/, ale zas chce to s rozumom, načo mať 5 motoriek, keď budem jazdiť len na jednej. Na druhú stranu, predať niečo postavené podľa svojho vkusu, to pôjde ťažšie, treba nájsť to 1% čo k tomu inklinuje.

Cafe racer móda sa snáď plne prejaví na Glemsecku, sa tam chystám, som zvedavý či to bude také dobré ako napr. European bike week na Faaker See /zas hot rod vo Finsterwalde nebolo pôdľa môjho gusta, alebo proste nudný zraz na 3 dni akých je na SR kopu/.
Každy je v niečom dobrý. Ja jazdím.
Jawa 3.5 63X Racer, XJ600 S.T. v príprave
nevo7
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 462
Registrován: 12. 11. 2012 15:56
Bydliště: Nová Dubnica, SR

Re: Cafe Racer móda

Příspěvekod Horác » 18. 8. 2015 15:06

nevo7 píše:Cafe racer móda sa snáď plne prejaví na Glemsecku, sa tam chystám, som zvedavý či to bude také dobré ako napr. European bike week na Faaker See /zas hot rod vo Finsterwalde nebolo pôdľa môjho gusta, alebo proste nudný zraz na 3 dni akých je na SR kopu/.


Můžu Tě ujistit, že Glemseck je svátek všech caferacerů. Určitě nebudeš zklamaný a budeš se tam vracet jako mnoho z nás. Sraz na Faakeru je proti Glemsecku vietnamská tržnice...
DUCATI Paul Smart 1000LE...to je moje závislost...
Obrázek
Horác
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 2017
Registrován: 25. 9. 2009 19:04
Bydliště: Liberec

Re: Cafe Racer móda

Příspěvekod hypnogen » 1. 9. 2015 16:41

od původní křesťanské myšlenky se cafe racing odklonil imho už dávno (a to i v UK) :(
hypnogen
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 17
Registrován: 13. 9. 2013 17:25

Předchozí

Zpět na motorkách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron