technicke udaje XS400

Diskuze o motorkách ve stylu caféracer.

technicke udaje XS400

Příspěvekod Lego » 16. 9. 2015 10:46

Ahojte,

Nenajde sa tu niekto kto by vedel poradit, mam Yamahu XS400 model 2A2. Pri pokuse prihlasit mi povedali ze by bolo dobre si zohnat technicky opis motorky, ale pri domahani sa technickeho opisu som dostal odpoved ze pre tento model nie su homologacne udaje dostupne. Je to velmi divne, pretoze model 2a2 je prave europsky model, priskrtena verzia.

Nie je tu majitel XS400 s modelom 2A2 ? naskenovany cesky technicky preukaz by mi velmi pomohol. samozrejme citlive udaje zaciernit, ide mi len o technicke data.

pripadne co by ste navrhli ?

dakujem za kazdu radu
Lego
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 40
Registrován: 13. 6. 2014 15:32

Re: technicke udaje XS400

Příspěvekod Dellorto » 30. 9. 2015 15:04

Zdravím,
pokud se Ti tu nikdo nepřihlásí, tak se obrať na zastoupení. Mělo by to stát cca 2000kč a protože to je opravdu evropský model, neměl by to být problém. ;)
I' m not a biker, I´m a motorcyclist
Dellorto
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 800
Registrován: 23. 6. 2010 10:52
Bydliště: Nový Bydžov

Re: technicke udaje XS400

Příspěvekod Lego » 20. 11. 2015 15:37

Dellorto píše:Zdravím,
pokud se Ti tu nikdo nepřihlásí, tak se obrať na zastoupení. Mělo by to stát cca 2000kč a protože to je opravdu evropský model, neměl by to být problém. ;)


no obratil som sa na cesku Yamahu a na pocudovanie nemaju technicky opis na moj model, aj ked je europsky, pan mi napisal toto:

motocykly byly před rokem 2000, od kdy jsou globální homologace, schvalovány v každé zemi separátně příslušným dovozcem. Vzhledem k tomu, že za dob ČSSR, kdy byl typ 2A2 vyráběn a schvalován, k nám nebyl dovážen, není schválení CZ/SK schválení k dispozici. Schválení jiných států mají k dispozici často pouze držitelé schválení, protože to v té době byly na firmě Yamaha nezávislé soukromé subjekty (viz. dovozce pro CZ/SK po 1989). Na typ 2A2 jsem žádal YME o nějaké evropské schválení, ale zatím jsem nic nedostal. Zaurguji to.

a nasledovalo ze ak to zozenie tak to bude stat 150Eur, co je strasne moc, ked pripocitam 300 Eur za prihlasenie na SVK tak sa blizim k cene za ktoru som motorku kupil.
Lego
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 40
Registrován: 13. 6. 2014 15:32

Re: technicke udaje XS400

Příspěvekod petr750 » 20. 11. 2015 20:54

U nás v čr to řeší dekra. Víceméně si sama obsluha stk zašle dotaz na dekru a do druhého dne mají všechna data a lze udělat dovozovou technickou a bezproblému přihlásit. Teď jsem to řešil. Dekra stojí 2200,
petr750
 
Příspěvky: 47
Registrován: 1. 6. 2013 19:45


Zpět na motorkách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron