Chci cafe racera........

Diskuze o motorkách ve stylu caféracer.

Chci cafe racera........

Příspěvekod Petr CAFE » 14. 3. 2010 22:21

Ahoj chlapi, jsem tu novej......cafáče zatim nemam, ale doufam že brzy budu mít na čem dělat...prostě mazlit se v garáži.... ;) Jezdil jsem na silnici, přál jsem si ji jako nic jinyho a tak před třema rokama doma zaparkovala ninja......ovšem časem jsem pochopil že závodění po okreskach neni pro mě to pravý a než jsem ji stihl prodat, položil jsem ji.....odnesl to rám, přední kolo a plasty....no a moje záda :evil: už jsem sehnal novej rám i to kolo, ale rozhodl jsem se že chci CR a nechci ztrácet čas opravou ninji....a proto kdyby jste věděli o nějakej slušnej motorce co poslouží jako dobrej základ,jsem s tím.A kdyby někdo chtěl ninju tak taky sem....nebo třeba výměna....no poohlížim se po netu delší dobu a zatim mě nic nepraštilo do hlavy, tak proto sem píšu a vlastně svým způsobem žádám o pomoc.....
Petr CAFE
 

Re: Chci cafe racera........

Příspěvekod Hollas » 15. 3. 2010 11:51

Vítam tě tady :-)
A o jakýho kafáče ti přesně jde? Jak můžeš vidět na tomto foru, spousta lidí, spousta názorů, zkus to trošku popsat... :-)
Obrázek
Hollas
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 2141
Registrován: 28. 9. 2009 19:01
Bydliště: Zlín

Re: Chci cafe racera........

Příspěvekod David » 15. 3. 2010 12:11

Zdar, zkus se podívat do vlákna, který je hned pod tvým je tam dost odkazů. ;)
David
 

Re: Chci cafe racera........

Příspěvekod Petr CAFE » 15. 3. 2010 19:24

http://www.hs-choppers.cz/cz_cafe_racer.php
Líbí se mi třeba taková, akorát bych jí dal nový vidle a kola s výpletem.......
Petr CAFE
 

Re: Chci cafe racera........

Příspěvekod David » 15. 3. 2010 20:15

Byla k vidění na výstavě v Praze. ;)
David
 

Re: Chci cafe racera........

Příspěvekod stevan » 15. 3. 2010 21:51

Tak i já něco málo pisnu..ta XS 400 je náhodou dobrá volba,levná koupě(před týdnem jsem pořídil další pro syna) tak se snad objeví ve foru :) Motor je jednoduchý-levné díly pokud nepudeš do extrémů.Na okrskách se svazeš opravdu pěkně díky dvěma válcům,šesti rychlostní skříni,malé hmotnosti a co jde udělat s vzhledem tak na foru najdeš také.A vzhled motoru umožnuje to co málo jíných jap.motorů přiblížení se anglickému vzoru a nad tím se dá přemýšlet ;)
stevan
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 524
Registrován: 25. 9. 2009 21:35

Re: Chci cafe racera........

Příspěvekod Petr CAFE » 15. 3. 2010 23:25

stevan píše:Tak i já něco málo pisnu..ta XS 400 je náhodou dobrá volba,levná koupě(před týdnem jsem pořídil další pro syna) tak se snad objeví ve foru :) Motor je jednoduchý-levné díly pokud nepudeš do extrémů.Na okrskách se svazeš opravdu pěkně díky dvěma válcům,šesti rychlostní skříni,malé hmotnosti a co jde udělat s vzhledem tak na foru najdeš také.A vzhled motoru umožnuje to co málo jíných jap.motorů přiblížení se anglickému vzoru a nad tím se dá přemýšlet ;)


Díky za názor, je to fakt pěkná motorka no a ta tvoje žlutá.....musím říct fakt luxus....Koukam moc jich na prodej neni, kolik zlaťáků si mam přibližně připravit?
Petr CAFE
 

Re: Chci cafe racera........

Příspěvekod stevan » 15. 3. 2010 23:29

No když budeš šikovný jako já-(to je vtip) :D spíš odvážný tak já tu synovu koupil za 5000kč ;)
stevan
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 524
Registrován: 25. 9. 2009 21:35

Re: Chci cafe racera........

Příspěvekod Petr CAFE » 15. 3. 2010 23:39

:) Tak víš jak, chci aby měla funkční motor, TP a zbytek neni na přestavbu podle mě důležitej....Koukam že máš přehled,kdybys o nějakej věděl, viš co máš dělat..... ;)
Petr CAFE
 

Re: Chci cafe racera........

Příspěvekod stevan » 15. 3. 2010 23:52

Petr CAFE píše::) Tak víš jak, chci aby měla funkční motor, TP a zbytek neni na přestavbu podle mě důležitej....Koukam že máš přehled,kdybys o nějakej věděl, viš co máš dělat..... ;)

Ono je relativní co je pro jednoho super,je pro druhého noční můra :(Mě nevadí,že je motor v bednách stejně projde kompletní repasí a úpravou(klika,výbrus,písty s kruhy,ventily,vačka atd..)Takových to motocyklů je na prodej celkem dost dnešní kluci začínají akončí s opravou většinou napasováním tuningových zrcátek a blinkrů... :( Další motocykl co by stál pro tě za přemýšlení je GS 500e samozřejmně bez toho rámu,ovšem to chce jednu GS v garáži origo a druhou café-racer a dva odlišné stroje za sopět směšný peníz :) Co ty na to?
stevan
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 524
Registrován: 25. 9. 2009 21:35

Další

Zpět na motorkách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků