Chci cafe racera........

Diskuze o motorkách ve stylu caféracer.

Re: Chci cafe racera........

Příspěvekod Petr CAFE » 16. 3. 2010 11:09

stevan píše:
Petr CAFE píše::) Tak víš jak, chci aby měla funkční motor, TP a zbytek neni na přestavbu podle mě důležitej....Koukam že máš přehled,kdybys o nějakej věděl, viš co máš dělat..... ;)

Ono je relativní co je pro jednoho super,je pro druhého noční můra :(Mě nevadí,že je motor v bednách stejně projde kompletní repasí a úpravou(klika,výbrus,písty s kruhy,ventily,vačka atd..)Takových to motocyklů je na prodej celkem dost dnešní kluci začínají akončí s opravou většinou napasováním tuningových zrcátek a blinkrů... :( Další motocykl co by stál pro tě za přemýšlení je GS 500e samozřejmně bez toho rámu,ovšem to chce jednu GS v garáži origo a druhou café-racer a dva odlišné stroje za sopět směšný peníz :) Co ty na to?



Já chci jeden a pěknej stroj ;) já nevim jestli tě dobře chápu s těma dvouma motorkama.... :roll:
Petr CAFE
 

Re: Chci cafe racera........

Příspěvekod Hollas » 16. 3. 2010 11:43

Myslím že Stevana chápeš dobře, byl jsem u něj na návštěvě a ještě dlouho se z toho budu vzpamatovávat! :lol:
Obrázek
Hollas
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 2141
Registrován: 28. 9. 2009 19:01
Bydliště: Zlín

Re: Chci cafe racera........

Příspěvekod Petr CAFE » 16. 3. 2010 12:09

Bych na to neměl ani prostor, stačí že mi tu leží ta ninja....... :) no začnu dneska obvolávat známý, protože v inzerci jsou vraky za šílený prachy...... :x
Petr CAFE
 

Re: Chci cafe racera........

Příspěvekod Black Baron » 16. 3. 2010 12:24

Petr CAFE píše:Bych na to neměl ani prostor, stačí že mi tu leží ta ninja....... :) no začnu dneska obvolávat známý, protože v inzerci jsou vraky za šílený prachy...... :x

CO MÁŠ ZA NINJU? ROK,v jakém se to nachází stavu,fotky,cena. 8-)
Black Baron
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 57
Registrován: 22. 11. 2009 22:43
Bydliště: Klatovy

Re: Chci cafe racera........

Příspěvekod Petr CAFE » 16. 3. 2010 13:26

Rok je to 99 a první registrace 2000.......najeto 35 000, motor 22 000........Při pádu to odnesl rám v krku(nejde opravit) ale mam tu na ní jinej, přední kolo (to tu taky mam)......Boční plasty KO (jeden možná opravitelnej), koncovka vyfuku zlomená v přírubě a ulomená stupačka....motor chladič zadek podsedlovka budíky ok.Motor šlape jako hodinky....chce to spíš vidět, jsem od Plzně...taky tu mam novou řetězovku kdyby někdo měl zájem....Do opravy se mi moc nechce, stejně si ji nechci nechat....Cenu nabídněte, se neurazim.......měl jsem chvíli inzerát (uznávam za hodně peněz) a ozval se mi střelec že dá 5000Kč, to bylo na bubeníka :lol: :twisted:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Petr CAFE
 

Re: Chci cafe racera........

Příspěvekod Petr CAFE » 16. 3. 2010 13:50

Ještě hodně lidí se vždycky ptalo na šavle a brejle jestli nejsou ohnutý....Tak že: ninji s tímto rámem sou známý měkosti rámu kolem krku a neni nic neobvyklého že i po menší ráně se rám ohne a jinej motorce by se třeba nic nestalo.....tlumiče byly při nárazu zatlečený do sebe a vypadaj rovně, samozřejmě chce to nechat proměřit, to se ví ;)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Petr CAFE
 

Re: Chci cafe racera........

Příspěvekod Black Baron » 16. 3. 2010 14:23

Petr CAFE píše:Ještě hodně lidí se vždycky ptalo na šavle a brejle jestli nejsou ohnutý....Tak že: ninji s tímto rámem sou známý měkosti rámu kolem krku a neni nic neobvyklého že i po menší ráně se rám ohne a jinej motorce by se třeba nic nestalo.....tlumiče byly při nárazu zatlečený do sebe a vypadaj rovně, samozřejmě chce to nechat proměřit, to se ví ;)


Cenu dohodnem po tel. hoď mi ho na Emila bbmg@bbmg.cz
Já to opravovat nechci protože tento motocykl se nedá pořádně prodat :cry:
takže mi jde o díly.
dík BBMG
Black Baron
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 57
Registrován: 22. 11. 2009 22:43
Bydliště: Klatovy

Předchozí

Zpět na motorkách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků