první jarní

Diskuze o motorkách ve stylu caféracer.

Re: první jarní

Příspěvekod darius » 13. 3. 2011 21:14

tak já ráno 740 KM v dodávce :x :x a odpoledne 1km na ulici vozil děcka na guzze :D :D :D :D PS Jirko nemáš náhodou GUZZI?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
darius
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1371
Registrován: 23. 2. 2010 21:52
Bydliště: Rousínov

Re: první jarní

Příspěvekod guzi76 » 14. 3. 2011 11:50

Já taky včera!!!!!!!! Sice jsem musel mladé sprostě ukrást Monstera,ale díky tomu,že nebyla doma,tak jí to ani nevadilo :lol: :lol:
Nejdřív k babičce do Spál.Poříčí na obídek :D a potom Rožmitál,Příbram,Zdice a do Plzně.Krásných 170 km na pohodu.Cesty celkem v pohodě a lidi docela taky.Až na toho "Rossiho"ve Zdicích s baťůžkem v džínách za sebou a 100-kou na tacháči a vytočenou dvojkou :roll:
Prostě krásně strávená neděle ;)
... desmodue ...
guzi76
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 1359
Registrován: 19. 8. 2010 10:14
Bydliště: Plzeňsko

Re: první jarní

Příspěvekod Garage Cafe » 14. 3. 2011 21:25

Horác píše:Aby nedošlo k mýlce...já nemyslel závody na okruhu, ale spíš volné jízdy...na závodění jsem už přece jenom dost starej, to by museli vypsat třídu pro "důchodce"... :lol:
Jednak to pořádně neumím, nemám na to fyzičku (i když na tom pomalu začínám pracovat) ale hlavně jak psal speedmax, je to o penězích... :(
Takže speciálně pro Garageho: já nemám žádné závodní ambice, takže Tvoje sázky jsou mimo...Ale mám na Tebe jeden dotaz: co Tví "noví" kamarádi? Když už jsi se vrátil na toto fórum, že bys nám napsal pár postřehů, jak to chodí jinde... ;)


No ani nevím co Ti mám na takovouhle starostlivost odpovědět. Snad děkuji?
Garage Cafe
 

Re: první jarní

Příspěvekod simbijoint » 14. 3. 2011 21:43

:?: :?: :?:
simbijoint
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1050
Registrován: 1. 3. 2010 21:47
Bydliště: Černý Důl

Re: první jarní

Příspěvekod Jirka » 26. 3. 2011 12:20

Jirka píše:Tak já to taky dneska dopoledne konečně zkompletoval a po obědě na chvíli vyrazil.
No dopadlo to nic moc. Motor sice šlape jako hodinky, zadní Marzochi po repasi také, převodovka po GO taky super ale ta zasr.ná spojka furt klouže. Doufal jsem, že když dám novou lamelu že to bude OK. Bohužel to bude chtít nový i ten přítlačák s ozubeným věncem. Z finančních důvodů ( stojí 7.000,- )jsem tam dal starý ale asi je už tak zeslabený že ani ta nová lamela nepomohla.
No nic zítra to začnu zas rozdělávat ( Darius prosím bez poznámek :D ) v pondělí objednám nový přítlačák.
Ale jinak paráda, tady na jihu Moravy bylo dnes po poledni asi 20 na slunku, motorek jak much.


Tak to s tou spojkou je už OK. Sice to patří spíš do rubriky Jak na to, ale ten problém s klouzající spojkou se mi podařilo docela snadno a hlavně levně vyřešit. Místo nového přítlačáku mne napadlo nanýtovat na tu původní spojkovou lamelu tlustší obložení. Chtělo to trochu vyměřování a počítání, ale vyšlo mi, že když dám to obložení o 1,5 mm silnější než je originál mělo by to fungovat. Přenýtoval mi to chlápek z Fryštáku za 4 kila, dnes jsem to projel a je to super - vůbec to neklouže. :o :D :o :D
Takže mám na prodej úplně novou lamelu na Guzzi V 65 za poloviční cenu, kdyby měl někdo z Guzzistů zájem.
Jirka
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 1698
Registrován: 1. 10. 2009 21:45
Bydliště: Blansko

Předchozí

Zpět na motorkách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron