Koupě Nortona

Diskuze o motorkách ve stylu caféracer.

Re: Koupě Nortona

Příspěvekod speedmax » 4. 3. 2014 16:36

Ty máš asi na něco chut. Jde o to, jestli chceš mít pěkný motocykl, nebo na něm jezdit. Jezdit a Jezdit je rozdíl. ;)
speedmax
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 744
Registrován: 7. 10. 2009 06:58
Bydliště: Sever

Re: Koupě Nortona

Příspěvekod Horác » 4. 3. 2014 16:48

No každopádně pěkný motocykl, na kterém se můžu občas projet... ;)
DUCATI Paul Smart 1000LE...to je moje závislost...
Obrázek
Horác
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 2017
Registrován: 25. 9. 2009 19:04
Bydliště: Liberec

Re: Koupě Nortona

Příspěvekod speedmax » 4. 3. 2014 16:58

Je to asi o tom kolik do toho chce člověk investovat a co od toho čeká. Byl jsem na takové návštěvě u Jardy. Má například ES2 i commando. Sotva to našlápne, poznáš ten rozdíl. Oba jsou to nádherné motocykly a přesto je znát ten rozdíl. S takovým klenotem si pořizuješ něco navíc než u moderního motocyklu. Nikdy se nedá říct jaká bude následná investice, aby to bezproblémů jezdilo a byl na to spoleh.
speedmax
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 744
Registrován: 7. 10. 2009 06:58
Bydliště: Sever

Re: Koupě Nortona

Příspěvekod Čurda » 4. 3. 2014 21:22

speedmax píše:Je to asi o tom kolik do toho chce člověk investovat a co od toho čeká. Byl jsem na takové návštěvě u Jardy. Má například ES2 i commando. Sotva to našlápne, poznáš ten rozdíl. Oba jsou to nádherné motocykly a přesto je znát ten rozdíl. S takovým klenotem si pořizuješ něco navíc než u moderního motocyklu. Nikdy se nedá říct jaká bude následná investice, aby to bezproblémů jezdilo a byl na to spoleh.



Pavle nestraš ho..... ;) ;) Jardo di do něj ;)
čestný držitel ocenění BRAMBORA ROKU 2010
Čurda
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1989
Registrován: 25. 9. 2009 20:48

Předchozí

Zpět na motorkách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků