JAKY STROJ???

Diskuze o motorkách ve stylu caféracer.

Re: JAKY STROJ???

Příspěvekod Čurda » 17. 6. 2011 17:57

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: a už mě bolí prst vod cvakání
čestný držitel ocenění BRAMBORA ROKU 2010
Čurda
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1989
Registrován: 25. 9. 2009 20:48

Re: JAKY STROJ???

Příspěvekod Hollas » 17. 6. 2011 19:53

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

a tady jedna specialita pana klikače :-)
Obrázek

a je toho hafo dalšího co se dá najít z jawa a čz inspirace... já bych tu českou značku nezavrhoval..
Obrázek
Hollas
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 2141
Registrován: 28. 9. 2009 19:01
Bydliště: Zlín

Re: JAKY STROJ???

Příspěvekod cafe racer » 17. 6. 2011 20:53

Taky pridam jednu fotku a nebudu to nijak komentovat
Obrázek
Opravy a servis motocyklů BMW --- Zlínský/Trenčiansky kraj
cafe racer
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 814
Registrován: 29. 12. 2009 20:55
Bydliště: Pitin

Re: JAKY STROJ???

Příspěvekod kafi » 17. 6. 2011 20:54

ta černá číza je libová:) a to ten cafač musi važne jezdit 140-160?:D nebo to je hlavně o tom vzhledu a dostat z toho storje co nejvic at je to klidne 50ccm?
kafi
 

Re: JAKY STROJ???

Příspěvekod Jirka » 17. 6. 2011 21:42

Věděl jsem, že píchnu do vosího hnízda, ale měl jsem Jaw celkem 5 ( Jawa 50 Pionýr, Jawa 350 Panel, Jawa 350 California, Jawa 350 Bizon, Jawa 350 - 634 ) a i přes vešlkerou snahu se z nich nepodařilo udělat trochu slušnou motorku. A to jsme soustružili setrváky, vložkovali klikové skříně, leštili kanály, odlehčovali písty, dávali karbce Amaly atd.atd.atd. Prostě ať jsme se snažili sebe víc, přijel na sprint týpek se sériovou RD 350 a byli jsme v prdeli jak Baťa s dřevákama.
To se pak jeden nemůže divit, že když po 634 přišla CB 360 člověk trošku pozmění názor.
Ad CAfé racer: ta ČZ 350 od ing. Pudila to trošku jiná liga, to sem až tak nepatří.Před tou smekám v hlubokém úklonu.
Ad Kafi: k té černé číze, celkem to jde, ale co ten centrální stojan, stupačky, zakrytý řetěz,výfuk ? Café podle mne je: min. hmotnost, max. výkon, perfektní ovladatelnost, všechno zbytečný pryč, trubkový rám, dvouvál, vzducháč, drátový kola, atd.
Jirka
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 1698
Registrován: 1. 10. 2009 21:45
Bydliště: Blansko

Re: JAKY STROJ???

Příspěvekod kafi » 17. 6. 2011 21:52

počkej ja myslel tu nad tím tu s tou maskou...Takže takovy Cafe třeba ze Suzuki GS 500 nejde co, kdy žto nema trubkový rám..
kafi
 

Re: JAKY STROJ???

Příspěvekod Jirka » 18. 6. 2011 10:12

No jo jenže ta s tou kapotou je Jawa 350, psal jsí Číza a ta je pod ní. Ale to je jedno.
JInak zpátky k tématu. Se to tady řešilo xkrát. Nesmíš to brát zas až tak vážně. Café jde postavit skoro ze všeho, jsou holt jenom motorky které jsou na to vhodnější a motorky které se na to hodí míň.Třeba jeden nejmenovaný kolega tady z fóra je schopen udělat café i z číny :lol: Ale bude to tvůj stroj, jezdit na něm budeš jenom ty a z čeho si ho uděláš je jenom tvoje věc. Záleží co od toho očekáváš a hlavně kolik jsi ochoten do toho nasypat.
Jinak myslím, žeto GS není pro začátek až tak marný. Hodně zdaru.
Jirka
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 1698
Registrován: 1. 10. 2009 21:45
Bydliště: Blansko

Re: JAKY STROJ???

Příspěvekod kafi » 18. 6. 2011 10:24

aha:D ja viděl kulatou nádrž a tvar motoru letmo a tak sem myslel že je to číza:D tak to sorry:)no máš asi pravdu, tak díky a hezkej víkend;)
kafi
 

Re: JAKY STROJ???

Příspěvekod simbijoint » 18. 6. 2011 12:54

Jirka píše:Věděl jsem, že píchnu do vosího hnízda, ale měl jsem Jaw celkem 5 ( Jawa 50 Pionýr, Jawa 350 Panel, Jawa 350 California, Jawa 350 Bizon, Jawa 350 - 634 ) a i přes vešlkerou snahu se z nich nepodařilo udělat trochu slušnou motorku. A to jsme soustružili setrváky, vložkovali klikové skříně, leštili kanály, odlehčovali písty, dávali karbce Amaly atd.atd.atd. Prostě ať jsme se snažili sebe víc, přijel na sprint týpek se sériovou RD 350 a byli jsme v prdeli jak Baťa s dřevákama.
To se pak jeden nemůže divit, že když po 634 přišla CB 360 člověk trošku pozmění názor.
Ad CAfé racer: ta ČZ 350 od ing. Pudila to trošku jiná liga, to sem až tak nepatří.Před tou smekám v hlubokém úklonu.
Ad Kafi: k té černé číze, celkem to jde, ale co ten centrální stojan, stupačky, zakrytý řetěz,výfuk ? Café podle mne je: min. hmotnost, max. výkon, perfektní ovladatelnost, všechno zbytečný pryč, trubkový rám, dvouvál, vzducháč, drátový kola, atd.

ANO,nemám co dodat. Lehce se ohlížejme do minulosti ale využívejme toho že žijeme ve 21. století,asi tak.
simbijoint
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1050
Registrován: 1. 3. 2010 21:47
Bydliště: Černý Důl

Re: JAKY STROJ???

Příspěvekod Čurda » 18. 6. 2011 16:36

a pro mě je právě CAFE RACER lehké ohlednutí do minulosti
čestný držitel ocenění BRAMBORA ROKU 2010
Čurda
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1989
Registrován: 25. 9. 2009 20:48

PředchozíDalší

Zpět na motorkách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků