Vzduchovej filtr

Diskuze o příslušenství a doplňcích ve stylu caféracer.

Re: Vzduchovej filtr

Příspěvekod CARL » 31. 12. 2012 15:42

zdravím,
chtěl jsem se zeptat,
na kolik co od oka kompletně příjde když budu chtít dat na suzuki gsx 750 inazuma sportovní vzduch. filtry do kn. Co jek tomu potřeba, jestli nějaká redukce (kit) nebo se to prostě nasadí a pak to dám někomu na naladění (přetryksování).


prostě sakum prdum jak nak to a na kolik to vyjde i s tím leděním.


ps: vím dotaz je trošku blbej, ale v tomhle se opravud nevyznám. :|

Díky moc
CARL
 
Příspěvky: 16
Registrován: 30. 10. 2012 12:59

Re: Vzduchovej filtr

Příspěvekod Zbyněk » 31. 12. 2012 18:36

Doporučuji: http://www.dkracing.cz/obsah-kategorie/ ... y/dynojet/ kluci ti řeknou vše a i naladí.
Soutěžím o titul nemehlo roku.
Zbyněk
 
Příspěvky: 1721
Registrován: 10. 10. 2009 16:59
Bydliště: Velké Kunětice

Re: Vzduchovej filtr

Příspěvekod nevo7 » 1. 1. 2013 22:42

Carl: Ziadnu redukciu nepotrebujes. Proste si najdi cislo KN co potrebujes a ten filter si kupis. Ale predpodkladam, ze ta suzuka este bude karburatorka, cize sa budu musiet nastavit karburatory, inac to pojde horsie ako na klasickom filtri /v striekacke len zamenis filter a vozis sa dalej/.
Ja som tak si kupil na bandita 2000 KN filter a potom som zistil, ze to treba nastavovat. Tak som sa radsej vratil ku klasike, Hiflofiltro.
Každy je v niečom dobrý. Ja jazdím.
Jawa 3.5 63X Racer, XJ600 S.T. v príprave
nevo7
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 462
Registrován: 12. 11. 2012 15:56
Bydliště: Nová Dubnica, SR

Re: Vzduchovej filtr

Příspěvekod CARL » 2. 1. 2013 13:55

Děkuji za rady :)
CARL
 
Příspěvky: 16
Registrován: 30. 10. 2012 12:59

Re: Vzduchovej filtr

Příspěvekod CARL » 4. 1. 2013 15:16

Ještě jednou otravuju,

potřebuji poradit nevíte někdo přímo (kód) sportovních vzduchových filtrů (košíčků) na SUZUKI GSX 750 INAZUMU r.v. 2000, popřípadě i jakou sadu trisek k nim koupit?

skontaktoval jsem se s několik prodejnami a servisy, ale přimo na tuhle motorku se prý nedělají, takže pří metoda (pokus/omil), tak sem se chtěl zeptat, jestli náhodou někdo neví. ..........udnadnilo by mi to dost mou situaci. Díky
CARL
 
Příspěvky: 16
Registrován: 30. 10. 2012 12:59

Re: Vzduchovej filtr

Příspěvekod JirkaJ » 4. 1. 2013 15:42

Košíčky se kupují podle průměru příruby karburátorů (případně ještě rozteče karburátorů pro košíčky nasazených na pár karbců) a velikosti košíků, aby se ti na motorku ještě vlezly. Přímo na konkrétní typ bude pouze propustnější filtr přímo do airboxu. Ale moc si od filtru neslibuj - viz tahle odpověď na motorkářích.

Sada trysek bude Dynojet E3162 - našel jsem to v tomhle dokumentu, ale vypadá to, že ho už nenabízejí v novém katalogu.

Každopádně v DK racing s tím zkušenosti mít budou, protože tam Inazumu úspěšně ladili a dynojet prodávají
JirkaJ
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 792
Registrován: 2. 10. 2011 18:06
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na příslušenství a doplňcích

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků