Budíky

Diskuze o příslušenství a doplňcích ve stylu caféracer.

Re: Budíky

Příspěvekod Bouše112 » 9. 3. 2015 22:23

nebyl novej takže v pohodě ale co sem šel za jedním chlapem jestli půjde opravit tak se mi vysmál a řek: beru 500,- na hodinu můžu se pokusit ho opravit do rozbitého stavu čož už je od výroby :D prej Acewell a koso neukazují vůbec přesně že visí otáčky a tak :) takže hledám mechanickej ukazatel rychlosti s kontrolkama :D
Bouše112
 
Příspěvky: 14
Registrován: 6. 2. 2015 01:43
Bydliště: Praha 9

Re: Budíky

Příspěvekod Zajda_912 » 10. 3. 2015 19:07

Acewell a koso neukazujou dobře? Tak jaký digi budíky teda zbejvaj?
Zajda_912
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 385
Registrován: 21. 5. 2011 20:30
Bydliště: Hradec Králové

Re: Budíky

Příspěvekod Bouše112 » 10. 3. 2015 22:31

Říkal že to testoval s někým a že jim to ukazovalo pokaždé něco jiného.Nemohu posoudit já ho ani nestihl zapojit :D sám nevím proto si koupím manuální
Bouše112
 
Příspěvky: 14
Registrován: 6. 2. 2015 01:43
Bydliště: Praha 9

Re: Budíky

Příspěvekod PETARDAK » 11. 3. 2015 08:43

Zajda_912 píše:
Bouše112 píše:nebyl novej takže v pohodě ale co sem šel za jedním chlapem jestli půjde opravit tak se mi vysmál a řek: beru 500,- na hodinu můžu se pokusit ho opravit do rozbitého stavu čož už je od výroby :D prej Acewell a koso neukazují vůbec přesně že visí otáčky a tak :) takže hledám mechanickej ukazatel rychlosti s kontrolkama :D


Acewell a koso neukazujou dobře? Tak jaký digi budíky teda zbejvaj?


Širokou škálu digitálů nabízí MOTOGATGET http://motogadget.com/en/ , je to zcela jiná kvalita, design, funkce... a bohužel i zcela jiná cenová relace :shock:
Já měl na ploše noťasu, fota KOSO a MOTOGATGET, vedle sebe dva měsíce a přesvědčoval se že to KOSO není až tak špatné :roll: a pak (po rozbití prasátka) objednal:
IMG_8798 (Small).JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
PETARDAK
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 81
Registrován: 13. 9. 2014 10:55
Bydliště: Nový Jičín

Re: Budíky

Příspěvekod Zajda_912 » 11. 3. 2015 20:20

Já nevím, no.
Asi to je o tom, co je pro mě důležit. Poohlížím se po budíku, co má ručičkovej otáčkoměr, ale přehlednej digitální displej pro všechny ostatní funkce. A příjde mi, že není moc z čeho vybírat.
V čem jinak jsou tyhle budíky o tolik lepší? Jestli ukazujou rychlost nepřesně o kilometr za hodinu? Nebo počítadlo počítá podstatně jinak? O kolik?
Já měl právě na XJ600 acewella a jak uživatelsky, tak funkčně jsem neshledal nějakou chybu. Bylo to pořád přesnější měření, jak původní analogy, mělo to mnohem víc užitečnejch funkcí a cenovkou 16stovek (výprodej v Bikerscrownz) bych se klidně smířil s tím, že nějakej údaj nebyl přesněuj uplně na desetinu.
Ale v čem se teda tolik liší třeba motogadget od jinejch?
A dělá někdo takový buíky jako sháním? Nejspíš to dopadne tak, že koupím budíky z CBR929RR (chci to na CBR 919RR) a připojím to na původní konektor. Co jsem tak pročítal, nepotřebuje to ani žádný úpravy. Asi to vyjde nelevnějc a přitom nejlíp, ale.. pořád váhám
Zajda_912
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 385
Registrován: 21. 5. 2011 20:30
Bydliště: Hradec Králové

Re: Budíky

Příspěvekod echo24 » 20. 2. 2022 10:21

Zdravím, včera jsem si pořídil BMW k100 rs a budu stavět cafe racer. Ze všeho nejdřív chci vyměnit původní budíky. Mohl by mi prosím někdo poradit čím je nahradit? Abych zachoval co nejvíc funkcí puvodních? Je mi v celku jedno jestli bude budík jeden nebo dva. Předem díky za pomoc
echo24
 
Příspěvky: 3
Registrován: 20. 2. 2022 10:09

Předchozí

Zpět na příslušenství a doplňcích

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron