Přilba na cafáče...

Diskuze o příslušenství a doplňcích ve stylu caféracer.

Re: Přilba na cafáče...

Příspěvekod guzi76 » 31. 8. 2016 20:04

Zamlžuje :mrgreen: mám čiré z praktických důvodů. Pokud se setmí,zatáhne nebo hopneš do lesa není problém s viditelností. Ještě je možnost polozatmaveného.Horní část kouřová a postupně dolů čirá. ;)
... desmodue ...
guzi76
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 1359
Registrován: 19. 8. 2010 10:14
Bydliště: Plzeňsko

Re: Přilba na cafáče...

Příspěvekod rez » 9. 5. 2017 08:49

..jezdí tu někdo pořádný kotel v otevřené helmě s booblinou? ...chtěl bych si ji zakoupit, ale mám obavu co bude "bublinašilt" dělat v pořádném kvaltu, mám otevřenou a cca ve 160-170 km se začíná vyslékat, škrtit, brýle vtláčet do ksychtu :twisted: brutal náfuk do uší atd :lol: ... ale zase se mi otevře výhled a zvětší přistávací plocha pro včely a jinačí kundy :lol: :lol:... před týdnem zmatená včela, zfetovaná z řepky ve 140 km v helmě = oteklá půlka ksychtu :lol: :lol: ...dík za rady
rez
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 430
Registrován: 26. 4. 2011 08:22
Bydliště: Staré Město u Uherského hradiště

Re: Přilba na cafáče...

Příspěvekod JirkaJ » 9. 5. 2017 10:19

Proč se tolik bráníš integrální přilbě, když chceš jezdit rychle. Koupil jsem ve výprodeji Shuberth SR1 a je super. Tichá a na hlavě dokonale stabilní při libovoné rychlosti, kterou moje motorky zvládnou. Otevřenou přilbu (s bublinou nebo bez) bych pochopil na pózování po městě.

Pepa někdy zmiňoval, že bublina přichycená na patentky strašně rachotí a fouká pod ní. A myslím, že to bylo v rychlostech kolem kila.
JirkaJ
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 792
Registrován: 2. 10. 2011 18:06
Bydliště: Praha

Re: Přilba na cafáče...

Příspěvekod rez » 9. 5. 2017 11:43

JirkaJ píše:Proč se tolik bráníš integrální přilbě, když chceš jezdit rychle. Koupil jsem ve výprodeji Shuberth SR1 a je super. Tichá a na hlavě dokonale stabilní při libovoné rychlosti, kterou moje motorky zvládnou. Otevřenou přilbu (s bublinou nebo bez) bych pochopil na pózování po městě.

Pepa někdy zmiňoval, že bublina přichycená na patentky strašně rachotí a fouká pod ní. A myslím, že to bylo v rychlostech kolem kila.

..integrálek mám dost, ale jaksik to není ono, nezapálíš si cígo za jízdy, nemůžeš balit holky v autíčkách v zácpě atd, znáš to :lol: ...rád jezdím s otevřenou helmou, ale chci nějakou alternativu na rychlejší přejezdy a do deště, tak sem myslel že to vyřeším bublinou 8-)
rez
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 430
Registrován: 26. 4. 2011 08:22
Bydliště: Staré Město u Uherského hradiště

Re: Přilba na cafáče...

Příspěvekod bartpech » 11. 5. 2017 12:59

Mám od biltwellu plexi na cvoky, takový, akorát modrý. (pasuje i na jiný helmy než od biltwellu)
160 na svý 250-tce nedám, takže to úplně neřeknu, ale při 100-120 cestovní rychlosti to je ještě ok. Kolem těch cvoků slyšíš kmitat zvuk, ale není to nic co by mi vadilo, na obličej nefouká...ale hluk to trochu je. Na 160 konstantní rychlosti to asi nebude..:D ale tak chvíli, pořád lepší než otevřená
Co mi trochu vadí že to není zas tak praktický jako plexi na "kloubu" jak maji integrálky a některý otevřený...prostě buď sundáš helmu, nebo ne, nic mezitím neni, třeba na benzínce to otravuje...ale jsem s tím spokojenej
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
bartpech
 
Příspěvky: 54
Registrován: 19. 8. 2014 14:13

Re: Přilba na cafáče...

Příspěvekod robos » 13. 2. 2018 20:31

Ahoj, niečo také?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
robos
 
Příspěvky: 1
Registrován: 13. 2. 2018 20:21

Re: Přilba na cafáče...

Příspěvekod PETARDAK » 8. 3. 2018 20:42

Pokud někdo zvažujete, novou přilbu BELL (třeba BULLITT) tak dnes jsem nakupoval a v Brně na výstavě, má GlobálMoto docela extrémní slevy ;)
PETARDAK
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 81
Registrován: 13. 9. 2014 10:55
Bydliště: Nový Jičín

Předchozí

Zpět na příslušenství a doplňcích

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron