příslušenství x STK

Diskuze o příslušenství a doplňcích ve stylu caféracer.

Re: příslušenství x STK

Příspěvekod marsl » 15. 11. 2017 19:11

foto teď nemám. Mám tu motorku celou rozdělanou.. Sedlo bude jiný, nádrž je vyrovnaná, aby byla v jedné rovině se sedlem (není tak hnusně zvedlá jak byla..). Uvidím jak to bude všechno vypadat no.. momentálně čekám, až dojde sedlo, abych mohl upravit rám.. řidítka bych chtěl clip on, uvidím jak bude vypadat motorka až ji složím, podle toho se rozhodnu jaký řidítka.

Můžu teda ty clip on řidítka mít? Nahoře někdo psal že to není problém, teď píšeš že je... jsem zmatený :D :cry:

edit: popletl jsem pojmy :D , místo scrambler jsem chtěl napsat spíš brat style..
marsl
 
Příspěvky: 39
Registrován: 21. 5. 2017 11:49

Re: příslušenství x STK

Příspěvekod marsl » 15. 11. 2017 20:51

tady jsem našel nějaké fotky jak motka vypadala když jsem ji koupil a pak po mé drobné úpravě než jsem ji celou rozdělal ( koupil jsem ji letos v květnu, poupravil ji, jezdil celou sezonu a ted poradna prestavba :D )
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
marsl
 
Příspěvky: 39
Registrován: 21. 5. 2017 11:49

Re: příslušenství x STK

Příspěvekod rez » 16. 11. 2017 10:04

mno, jestli tam dáš jednosedlo,řízneš rám, clipony, upravenou nádrž, zkrouhneš blatníky,blinkry, zrcátka (ty výfuky je budou srát i na originále)....tak za mě neprojdeš :-( ...a bacha! ,už sem to tu psal minulý rok, na cestě mě braly prasátka a jeden šel do auta sa mrknout sa jak motka vypadá v origo, zatímco se mi druhý pokoušel narvat roxor do výfuku, kokot :D ...propojení databazí STK a Policie ČR není vůbec složité, právě kvůli tomu se to vše fotí natáčí atd, atd (STK musí trvat min 0,5 hod!!) ... a je blbost že nemají v autě přístup na net, potažmo do databází...pokud se mu nebude cokoliv zdát, může ti zebrat TP na cestě a ty pak mosíš do 14 dnů naběhnout na STK + správní řízení... moje osobní postřehy se stykem s úřední mašinérií...nejlepší je zajít na STK, vrazit cápkovi flašku (později možná facku :lol: ) a narovinu sa ho optat co ajak, dobré je mít to nějak v kupě a on sám řekne jestli to pustí bo ne, je to hoooodně individuální :( :( :(
rez
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 430
Registrován: 26. 4. 2011 08:22
Bydliště: Staré Město u Uherského hradiště

Re: příslušenství x STK

Příspěvekod marsl » 16. 11. 2017 11:21

Chci tam dát dvojsedlo, trošku menší než co je tam teď (rám se bude muset upravit).. blatníky prostě nevím jak vyřešit, asi je říznout.. nádrž zůstane tak jak je, akorát jiná barva a pak ty clip ony.. zrcátka, blinkry budou s homologací tak snad to vadit nebude.

Jinak v létě jsem dělal STK a v pohodě, akorát jsem otoocul řidítka :D
marsl
 
Příspěvky: 39
Registrován: 21. 5. 2017 11:49

Re: příslušenství x STK

Příspěvekod rez » 16. 11. 2017 11:42

marsl píše:Chci tam dát dvojsedlo, trošku menší než co je tam teď (rám se bude muset upravit).. blatníky prostě nevím jak vyřešit, asi je říznout.. nádrž zůstane tak jak je, akorát jiná barva a pak ty clip ony.. zrcátka, blinkry budou s homologací tak snad to vadit nebude.

Jinak v létě jsem dělal STK a v pohodě, akorát jsem otoocul řidítka :D

????? tak co tu řešíme????
rez
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 430
Registrován: 26. 4. 2011 08:22
Bydliště: Staré Město u Uherského hradiště

Re: příslušenství x STK

Příspěvekod marsl » 16. 11. 2017 22:57

já nevím :D, ptal jsem se na ty 3 věci a pak se to nějak rozjelo :D
marsl
 
Příspěvky: 39
Registrován: 21. 5. 2017 11:49

Předchozí

Zpět na příslušenství a doplňcích

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron