Přihlášení staré moto

Diskuze o technických problémech pro začátečníky.

Re: Přihlášení staré moto

Příspěvekod wasps » 13. 12. 2011 18:12

Zbyněk píše:Zajdi na stk,Dekra je ten ústav co má bumašku na dopisování údajů do dovozové stk.Jinak ty techničáky jsou boží,podle nich můžeš mít úprav co hrdlo ráčí.A ten Polský,ani rozměr gum tam není. :shock: :shock:


To je pravda,ale ti trotli právě nebudou vědět co a jak tam patří,a to bude ten kámen urazu,uplně to vidim.TO BUDE PROBLÉM
a já mu odpovim,TY SEŠ PROBLÉM :D

jak říkáš to je super,proto se potom meze nekladou,sem pro zachování nějaké hranice,ale když je vše tip top tak proč ne.Je mi jasny že když tam někdo přijede ,chčije mu olej z motoru,gumy sjety na padrť světlo přilepany páskou,tak ho pošlu domu at to dá do pucu,ale když tam dojede vystavní kus kde jde vidět že majitel do toho nasypal,tak asi nehrozí to že by tam něco bylo aby to ohrozilo ho nebo okolí :D
"Full Gas"!!!
wasps
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 144
Registrován: 15. 9. 2010 22:54
Bydliště: Přerov Henčlov

Re: Přihlášení staré moto

Příspěvekod Čurda » 13. 12. 2011 18:13

přesně tak , zajdi na stk a tam do doženou přes dekru... když na tebe budou zkoušet že to nemá číslo narodního schválení .... tak už bejt nemusí, tuším že od letošního jara ( ale i tohle číslo dekra dožene)
čestný držitel ocenění BRAMBORA ROKU 2010
Čurda
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1989
Registrován: 25. 9. 2009 20:48

Re: Přihlášení staré moto

Příspěvekod Zbyněk » 13. 12. 2011 18:16

Tak napíšeš o údaje zastoupení Suzuki v Čr a oni pošlou údaje o motocyklu.
Soutěžím o titul nemehlo roku.
Zbyněk
 
Příspěvky: 1721
Registrován: 10. 10. 2009 16:59
Bydliště: Velké Kunětice

Re: Přihlášení staré moto

Příspěvekod wasps » 13. 12. 2011 18:29

Zbyněk píše:Tak napíšeš o údaje zastoupení Suzuki v Čr a oni pošlou údaje o motocyklu.


No tak to je další kapitola,tam sou taky osli,kdybych ti řekl jak sem se s nima bavil v roce 2008 na okruhu v brně,po té co jsem tam dovezl GSo na první ostrej test :D
Majitel a dovozce v jedé osobě mi řekl že já tam jet nemužu ,protože to není koupený u nás v čr.Na moji otázku že v roce 1977 tu asi zastoupení nebylo,tutíž sem to já(spíš muj děd)nemohl koupit,argumentoval že by se to tady těm lidem nelíbilo(cca jestli 80 moto max).Nakonec jsem ho ukecal a vyjel na poslední jízdu v 17.00 Jezdili jsme tam 2 nebo 3.
Navíc sem mu nabídl(jelikož sem suzukář jak poleno :D (když jsem viděl ty prázdny boxy)že bych na příští rok svolat stary suzy o kterych v republice vim a zaplnim tím jeden box(plus sem chtěl po něm jednu jízdu,at to lidi vidí v akci).Odpověď? to by tady nikoho nezajímalo! BLB sem se nasra vytočil a šel do ....boxu :D
Jen tak pro představu,Vždycky mě nasere když narazím na takovy vychcany ktery zajímá jenom love,já bych byl rád za to že mužu lidem nabídnout trochu historie.A pomoct,hned by se líp tato značka propagovala.
V přerově suzuki skončila skrz majitely kterej neměl dost a neplatil,chtěl jsem jim zavolat a zkusit to zastoupení oživit,ale nějak nemám energii,protože už asi vim jak by to dopadlo
Nicméně zítra zavolám,a možná to tu napíšu jak to dopadlo,hlavně to jestlil vudec znají model GS 750 :D
"Full Gas"!!!
wasps
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 144
Registrován: 15. 9. 2010 22:54
Bydliště: Přerov Henčlov

Re: Přihlášení staré moto

Příspěvekod mm-art-airbrush » 13. 12. 2011 19:39

750 E ´79 mám na dokladech, kdybys potřeboval pujčit TP pro údaje- no problem.
mm-art-airbrush
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 1183
Registrován: 25. 1. 2010 10:28
Bydliště: Tábor

Re: Přihlášení staré moto

Příspěvekod wasps » 13. 12. 2011 23:38

mm-art-airbrush píše:750 E ´79 mám na dokladech, kdybys potřeboval pujčit TP pro údaje- no problem.


to by bylo super,jestli tě mužu poprosit,oskenuj to a hod mi to na mail,čísla rámu a motoru si klidně začerni.Díkec
"Full Gas"!!!
wasps
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 144
Registrován: 15. 9. 2010 22:54
Bydliště: Přerov Henčlov

Re: Přihlášení staré moto

Příspěvekod mm-art-airbrush » 14. 12. 2011 20:28

Dnes večer se k tomu konečně dostanu. :) Jen ten meil...?
mm-art-airbrush
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 1183
Registrován: 25. 1. 2010 10:28
Bydliště: Tábor

Re: Přihlášení staré moto

Příspěvekod wasps » 15. 12. 2011 00:30

mm-art-airbrush píše:Dnes večer se k tomu konečně dostanu. :) Jen ten meil...?

wasps@centrum.cz dikec
"Full Gas"!!!
wasps
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 144
Registrován: 15. 9. 2010 22:54
Bydliště: Přerov Henčlov

Re: Přihlášení staré moto

Příspěvekod speedmax » 15. 12. 2011 09:17

Přihlášení na úřadě chápu, to je vážně pakárna. Jednou na mě řvali u přepisu at jim vrátím obě značky, že jim dávám jen tu zezadu, at zaplatím ztrátu. A já že jsem viděl spz vpředu na starých motorkách, ale že ji na R1 vážně nemám kam dát.
Ale technickou moc nechápu, přihlašovali jsme kde co a vždycky to klaplo, problém u ameriky a nikdy jsem nedělal starou mašinu z anglie. Jak je to určeno pro evropu, žádný problém. Naposledy jsem přihlašoval xsko a 10 min.
Možná bych tedy vyzkoušel jinou technickou.
speedmax
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 744
Registrován: 7. 10. 2009 06:58
Bydliště: Sever

Re: Přihlášení staré moto

Příspěvekod Hollas » 15. 12. 2011 17:12

Obrázek
Hollas
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 2141
Registrován: 28. 9. 2009 19:01
Bydliště: Zlín

PředchozíDalší

Zpět na technických problémech pro začátečníky...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron