Přihlášení staré moto

Diskuze o technických problémech pro začátečníky.

Re: Přihlášení staré moto

Příspěvekod Horác » 15. 12. 2011 18:34

Dnešní čerstvá zkušenost z PL, sice se jedná o auto, ale to bude asi hodně podobný...
Našel jsem si v Polsku pěkný VW Multivan, dle popisu prodejce r2004, super stav, dle fotek přesně to co chci, cena úměrná...Píšu mu, ať mi pošle VIN, on že je uveden v popisu, já že tam není, ať mi ho tedy pošle mailem...Tedy poslal a když jsem ho dal rozklíčovat, tak typ vozu místo Multivan byl Pickup, rok výroby místo 2004 byl 2007...Takže za mě z Polska jedině klobásky... ;)
DUCATI Paul Smart 1000LE...to je moje závislost...
Obrázek
Horác
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 2017
Registrován: 25. 9. 2009 19:04
Bydliště: Liberec

Re: Přihlášení staré moto

Příspěvekod wasps » 15. 12. 2011 18:41

Horác píše:Dnešní čerstvá zkušenost z PL, sice se jedná o auto, ale to bude asi hodně podobný...
Našel jsem si v Polsku pěkný VW Multivan, dle popisu prodejce r2004, super stav, dle fotek přesně to co chci, cena úměrná...Píšu mu, ať mi pošle VIN, on že je uveden v popisu, já že tam není, ať mi ho tedy pošle mailem...Tedy poslal a když jsem ho dal rozklíčovat, tak typ vozu místo Multivan byl Pickup, rok výroby místo 2004 byl 2007...Takže za mě z Polska jedině klobásky... ;)


:D :D :D ,já to vyřešil tak že to asi postavim na papíry mojí GSXR 750 87´ .Seru tady na ty břídily,stejně na tom najezdim ročně 1000km.A abych tady někomu lezl do prdele a ještě mu za to platil.Cha v dnešní době.
jinak v papírech to má 18"kola obutí 110 na 150 motor olej vzduch.Jediny co tak to nemá hlinikovej rám,to není nikde uvedeno,a pochybuju že nějakej dřídil co bude stát u okresky to pozná,to by musel byt trochu kovanej,jinak budu tvrdit že 87 měla ocel rám až 89 hliník. :lol:
Živího mě nedostanou.
"Full Gas"!!!
wasps
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 144
Registrován: 15. 9. 2010 22:54
Bydliště: Přerov Henčlov

Re: Přihlášení staré moto

Příspěvekod Zbyněk » 15. 12. 2011 18:47

Já s Poláky žiji celý život stejně jako s Čechy.Klidně bych si od nich motorku koupil,protože každý den vidím s čím a na čem jezdí.Máme oči a vidíme.Třeba v Branné na závodech máte přehlídku polských motorek.A podvodníci a různí divní lidé jsou všude.Jak zjistil Jarda,podvodník zkoušel.Ale neuspěl,přeci nejsme pitomci.A Wasps to vyřešil.Na co další papíry,když už jedny doma jsou.
Soutěžím o titul nemehlo roku.
Zbyněk
 
Příspěvky: 1721
Registrován: 10. 10. 2009 16:59
Bydliště: Velké Kunětice

Re: Přihlášení staré moto

Příspěvekod mm-art-airbrush » 15. 12. 2011 19:18

V každé zemi jsou prasata a naopak slušní lidé. Někde je jich více, jinde méně... Ať jde o čechy, němce, poláky, či taliány...
mm-art-airbrush
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 1183
Registrován: 25. 1. 2010 10:28
Bydliště: Tábor

Re: Přihlášení staré moto

Příspěvekod Zbyněk » 15. 12. 2011 19:20

Jo jo.Taky to tak vidím.
Soutěžím o titul nemehlo roku.
Zbyněk
 
Příspěvky: 1721
Registrován: 10. 10. 2009 16:59
Bydliště: Velké Kunětice

Re: Přihlášení staré moto

Příspěvekod darius » 15. 12. 2011 20:30

Poslední dobou mám nějak dojem že jich strašně moc přibejvá :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
darius
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1371
Registrován: 23. 2. 2010 21:52
Bydliště: Rousínov

Re: Přihlášení staré moto

Příspěvekod Čurda » 16. 12. 2011 00:03

co jsem zažil v polsku tak člověci uplně v pohodě ;) naopak chování lepší než v germánsku..
pokud jde vo auta a myslím i motorky tak koukněte na lidi který u nás kšeftujou :? bych zvracel :evil: takže za mě je jedno esli polák nebo čech je to stejná verbež...
čestný držitel ocenění BRAMBORA ROKU 2010
Čurda
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1989
Registrován: 25. 9. 2009 20:48

Re: Přihlášení staré moto

Příspěvekod Dančic » 16. 12. 2011 15:22

no mě trochu pobavil překupník, od kterého jsem bral cb750.. V motoru mlátí jako v orloji a to dokonce tak, že už jsem neměl to srdce ji doma startovat, jen jsem z ní vyndal baterku a ani jsem s ní zatím nehnul. Překupník mi tvrdil, že to je úplně běžný projev vzduchového čtyřválce a že po zahřátí se to zpraví a práskajíc plnynem mi říkal že otáčky nemohu nechat tak spadnout, že pak je jasné, že to mlátí, že to každá motorka... Problém jsme díky zkušenostem z tatíkovy cb 750 diagnostikovali bez jakéhokoli otevírání motoru - vytahané primární řetězy - cbčko sohc totiž nemá duplex řetěz, ale dva jednoduché vedle sebe. Možná tam mlátí ještě něco víc, to se uvidí

Trošku mě ještě zarazil s tím, když mi řekl, že ty penumatiky se měnit nemusí, že asi po 500 km se sjede ta vrchní tvrdá vrstva a pak se na tom dá lítat úplně běžně, že to tak vždycky dělává... No každý svého štěstí strůjcem

takže odborníci jsou i u nás, aspoň, že na rovinu řekl, že motorku bral z rakouska za účelem výdělku následným prodejem, pán, od kterého jsem bral CJčko mi tvrdil, že to je pro manželku, ale že si to rozmyslela... No jo.. motorka pokuckávající na jeden válec se špicema navalenýma ve stříbrném rychlém spreji s tvrdýma steřelýma gumama - typická motorka pro manželku :D
Honda CB 750 F2 SOHC
Honda CJ 250 T
Dančic
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1220
Registrován: 4. 2. 2010 20:45
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Přihlášení staré moto

Příspěvekod PJ_1986 » 16. 12. 2011 20:10

Dančič: možná pro tchýni :D
užívám silnice na schizofrením jednobuchu od Hondy :)
PJ_1986
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 791
Registrován: 29. 11. 2009 15:58
Bydliště: Litoměřice

Předchozí

Zpět na technických problémech pro začátečníky...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron