zapalovací kabely

Diskuze o technických problémech pro začátečníky.

Re: zapalovací kabely

Příspěvekod Lada.B » 21. 2. 2012 11:00

:lol: 6ti válec by byl gut! Né je tam 2,3i 147koní 4 válec. Dávali ho tam ze Scorpia. Oni ho tamvlastně dávají do teď i do těch funglovek jen je tam nějaká uprage a je to s automatem.
Ten motor se k ní hodí páč auto má 2tuny. Dá se s ní ject za draho ale i za docela dobrou spotřebu. Teď jsme byli v Polsku a jeli jsme kolem 110km na dálnici a počítač ukázal 7,5l/1OOkm musí se to s tim motorem naučit kdo má tvrdou nohu pojede za 10 dálnici jen to fikne. Já jí koupil kvůli práci vše do toho naložím a mastím. Mám ful víbavu tak je to celkem hezký. Vniřek světlá kůže s tmavo modrou.
http://www.facebook.com/Autoopravy
Lada.B
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 154
Registrován: 30. 1. 2012 15:27
Bydliště: Plzeň

Re: zapalovací kabely

Příspěvekod Čurda » 21. 2. 2012 11:23

jakej to je rok??? jinak spotřeba pěkná ;) já mám spotřebu kolem 10 :cry: a pod 8,5 se nedostanu ani náhodou.. ale taky to umí za 14 v zimě cukačky :oops: :oops: na plyn zatím 10až12 l

pravda je že to mám větší než je to tvoje a bohužel ten můj motor je na to auto dost slabej a nedej bože když zapojím vlek to mam pak soupravu cca 10m a je to jako když táhnu padák :lol: :lol:
čestný držitel ocenění BRAMBORA ROKU 2010
Čurda
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1989
Registrován: 25. 9. 2009 20:48

Re: zapalovací kabely

Příspěvekod Lada.B » 21. 2. 2012 11:33

curdaracer píše:jakej to je rok??? jinak spotřeba pěkná ;) já mám spotřebu kolem 10 :cry: a pod 8,5 se nedostanu ani náhodou.. ale taky to umí za 14 v zimě cukačky :oops: :oops: na plyn zatím 10až12 l

pravda je že to mám větší než je to tvoje a bohužel ten můj motor je na to auto dost slabej a nedej bože když zapojím vlek to mam pak soupravu cca 10m a je to jako když táhnu padák :lol: :lol:



:lol: .
No jo ta spotřeba je jen na dálku tady cukačky po Plzni tak mám 10l dlouhodobou. Je to r.v 99. Už je to babička ale bez kapky rezu. teď po celolaku protože byla posekaná od kamínků za ty roky. Tak se dal novej kabát. Má nakrouceno 260 000km a pořád je redy. Rozvody sou řešený řetězem a jsou doživotní s životností motoru :lol: tak doufám že ještě jednou tolik najede. :lol: :lol:
http://www.facebook.com/Autoopravy
Lada.B
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 154
Registrován: 30. 1. 2012 15:27
Bydliště: Plzeň

Re: zapalovací kabely

Příspěvekod Čurda » 21. 2. 2012 11:41

jo to je eště poctivá práce ;) ;) taky sem po nich koukal ale nakonec sem vzal connecta protože je větší....ale myslím že to tvoje auto ho přežije.... když né motorem tak plechařinou určitě..
čestný držitel ocenění BRAMBORA ROKU 2010
Čurda
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1989
Registrován: 25. 9. 2009 20:48

Předchozí

Zpět na technických problémech pro začátečníky...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron