barva na bubny

Diskuze o technických problémech pro začátečníky.

barva na bubny

Příspěvekod wasps » 4. 12. 2012 22:27

Čau chtěl bych poradit,chci stříknot bubny a motor na matt černou popř polomat,máte někdo zkušenost jakou barvou,aby se to hned neopryskalo a vydrželo to i nějakou teplotu a popř i benzin.
díky za rady
"Full Gas"!!!
wasps
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 144
Registrován: 15. 9. 2010 22:54
Bydliště: Přerov Henčlov

Re: barva na bubny

Příspěvekod mm-art-airbrush » 5. 12. 2012 13:38

Mám v prodeji dvě řady. Jednu mám objednanou, druhou mohu namíchat hned. Mohu poslat.

edit: ta co mám, je lepší základovat "na mokro" slabonkou vrstvou epoxu, nebo reaktivního základu (mám oboje). Funguje, ale je to složitější a delší...

Tu druhou co dorazí za týden ve středu - ta je bezzákladová a používám jí raději. Myslím že je k tomuto i lepší, zde je k ní Tech.list: http://svfighter.sweb.cz/TL-29152.pdf . Je důležité kvalitně očistit a vícekrát "omýt a utřít" díl kvůli mastnotě v pórech. Výbornej konečnej odmašťovač 695 a postup ti dyžtak dodám ;)
Stupeň lesklosti se dá už trochu ovlivnit už při míchání viz. tech.list.
v obyč černé RAL9005 je cena za decku 90,- Kč , ale pro kluky tu je sleva 40% ;) takže 54,- /dcl
Tužidlo je za 104,- ( tedy 63,- /dcl) tužení viz list (5:1:30-40%) doporučuji ředit trochu víc a raději 3 slabší vrstvičky.

Ani jednu nelze použít přímo na svody- bohužel na ně není 100% nic. :roll: Chvilku vydrží žáruvzdorné spreje...


Není problém poslat jakékoliv množství, jen platbu dyžtak předem včetně pošty ;) (rozesílání běžně nedělám z časových důvodů)
mm-art-airbrush
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 1183
Registrován: 25. 1. 2010 10:28
Bydliště: Tábor

Re: barva na bubny

Příspěvekod speedmax » 7. 12. 2012 12:14

Nikdy jsem to neviděl, ale tady u nás v jedné firmě dělají komax a pán mi tvrdil že mají tepelně odolný a jako důkaz měli černé svody na Vršeckého buggyru.
speedmax
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 744
Registrován: 7. 10. 2009 06:58
Bydliště: Sever


Zpět na technických problémech pro začátečníky...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků