Servisní manuál

Diskuze o technických problémech pro začátečníky.

Servisní manuál

Příspěvekod MildaCerny » 4. 4. 2013 17:57

Ahoj, všechny vás zdravím, nemáte prosím někdo servisní manuál na cb 400 rok 75-77? (čtyřválec) Na netu jsem ho zatím nenašel, teda zdarma a bez různých registrací.
A pokud čte i uživatel Dančic, můžeš mi prosím napsat zkušenosti s pánem z Krnova, od kterého jsi kupoval CB 750? Bylo s ním férové jednání a nezamlčel nějakou kritickou závadu na motu? Chystám se od něj taky koupit.
Děkuji za odpověď
MildaCerny
 
Příspěvky: 7
Registrován: 4. 4. 2013 17:45

Re: Servisní manuál

Příspěvekod regis24 » 5. 4. 2013 22:56

Me to naslo dost variant, treba tady:
http://www.manualedereparatie.info/en/d ... anual.html
Nevim jaky to mas presne model, nevyznam se v tom. Kazdopadne pouzij google a klicova slova jsou "workshop manual" nebo "service manual"
https://www.google.cz/webhp?sourceid=ch ... 06&bih=896
regis24
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 18
Registrován: 21. 3. 2013 14:27
Bydliště: Holetín

Re: Servisní manuál

Příspěvekod MildaCerny » 5. 4. 2013 23:24

Ahoj, to je právě problém, já mám rok 1977, což byl čtyřválec. Tyhle manuály jsou na dvouválec od roku 1978 nebo ještě novější. Proto tady prosím o pomoc. Samozřejmě ještě zagooglim. Ale jinak děkuju.
MildaCerny
 
Příspěvky: 7
Registrován: 4. 4. 2013 17:45

Re: Servisní manuál

Příspěvekod Zbyněk » 6. 4. 2013 06:47

http://ebookuniverse.net/honda+cb+400+super+four+manual pogůgli pořádně.Kdo hledá ten najde. ;)
Soutěžím o titul nemehlo roku.
Zbyněk
 
Příspěvky: 1721
Registrován: 10. 10. 2009 16:59
Bydliště: Velké Kunětice

Re: Servisní manuál

Příspěvekod darius » 6. 4. 2013 09:34

jestli je to tendle inzerát http://www.motorkari.cz/motobazar/motor ... 95417.html tak nevím co by ti měl pán zatajovat?????????????? ještě jednou si přečti ten inzerát ,, motorka není nová , nejede, a je určená k renovaci :) nevím co ti není jasné , že by třeba zatajil že nejede??? A když nejsi schopnej ani sám najít manuál , tak si rači kup něco pojízdného , a máš to bez práce a starostí . Plus ušetřeno asi tak 50tis korun :D :D :D
darius
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1371
Registrován: 23. 2. 2010 21:52
Bydliště: Rousínov

Re: Servisní manuál

Příspěvekod Dančic » 6. 4. 2013 10:53

Áno, s pánem z Krnova zkušenosti mám. Je to takový ten běžný překupník a ani se tím netají, otevřeně říká, že tu motorku dovezl za účelem výdělku a nehodlal na ni jezdit, kryje se tím (jak zmiňuje Darius), že motorka je na renovaci a hotovo. Když jsem kupoval já svou CB, tak mi teda vyprávěl pohádky, jak se to ztiší po zahřátí atp... Samnozřejmě jsem mu to nevěřil, poněvadž nějakou dobu předtím dělal motor do svého Foura tatík a tak jsem předpokládal, že tam bude stejná závada, která se odstraní za relativně rozumné peníze.. No bylo tam toho mnohem víc, motorku jsem hodně přeplatil a musím dát za pravdu všem, co říkají: Míň válců, míň problémů...

Hold k tomu msuíš přistupovat tak, že kupuješ motorku na práci a na investice, ten pán, co ji momentálně má o ní asi neví skoro nic, poněvadž většinou jen nalije trochu benzínu a nastříká do airboxu startovací sprej a ona ta motorka většinou nějak chytne a to mu stačí, ale byl jsem u něj dvakrát a ani jednou jsem asi neviděl motorku "sednout a jet", jsou to hold "staré housle"
Honda CB 750 F2 SOHC
Honda CJ 250 T
Dančic
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1220
Registrován: 4. 2. 2010 20:45
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Servisní manuál

Příspěvekod MildaCerny » 6. 4. 2013 14:08

For darius: když jseš tak chytrej, tak mi ten manuál najdi - protože já ho na netu nenašel, a ani v jednom z odkazů od pánů co mi sem napsali prostě není. Ale oni se mi aspoň snaží pomoct, ty se jen chceš do někoho navážet, to jseš teda borec. Inzerát sis přečetl, ale mluvil jsi s prodejcem? Slyšels jeho historku, co s tím je? Ne! Tak nepřispívej, když víš kulový.

Dančicovi děkuju.
MildaCerny
 
Příspěvky: 7
Registrován: 4. 4. 2013 17:45

Re: Servisní manuál

Příspěvekod Jirka » 6. 4. 2013 15:06

Myslím, že ti Darius chtěl jenom naznačil že pokud kupuješ motorku z roku 1977 a ještě k tomu nepojízdnou a za tyhle peníze, tak ji stejně budeš muset celou rozebrat a postupně dávat dohromady. ( pokud ji tedy chceš mít v 1A stavu nebo předělat na café ).Takže veškerý historky prodejce jsou stejně zbytečný. ;)
JInak dobrý stroj ale i tak bych se pokusil ukecat slevu na 25.
Jirka
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 1698
Registrován: 1. 10. 2009 21:45
Bydliště: Blansko

Re: Servisní manuál

Příspěvekod darius » 6. 4. 2013 15:06

hele pane vůbec si to nepochopil , tvoje věc pane arogantní , ale jestli chceš Hondu a mít klídek tak zavolej na tudle . méně válců méně problémů . Šak až budeš starší tak pochopíš :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.motoinzerce.cz/motorky/honda ... b-500.html
darius
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1371
Registrován: 23. 2. 2010 21:52
Bydliště: Rousínov

Re: Servisní manuál

Příspěvekod Jirka » 6. 4. 2013 15:08

Tu slevu jsem myslel na 20 - pardon.
Jirka
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 1698
Registrován: 1. 10. 2009 21:45
Bydliště: Blansko

Další

Zpět na technických problémech pro začátečníky...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron