Rozvoďák XS 500

Diskuze o technických problémech pro začátečníky.

Re: Rozvoďák XS 500

Příspěvekod Katana » 6. 10. 2013 21:38

No pěknej článek ale ta realita, jen o tom motoru a zpracování se dá dost pochybovat, jen moje poznatky když jsem ten motor tahal z rámu: elektrika nejde nikde rozpojit, konektory - kapitola sama pro sebe - z jedné strany 6 pinový konektor z druhé jen kabely zakončené samicí, bez barevného rozlišení, kabeláž není v žádné bužírce- zamotáno izolačkou, rozvoďák i při max napnutí lze lehce mezi vačkama pozvednout cca o 1.5cm, výfuky- matice které drží objímku výfuku byly na šteftech našroubené tak 1 max 2 závitech, vůbec se divím že tam zůstaly, zmiňovaný regulátor předstihu - totál v háji, nic nereguloval, předstih byl podle plotu, svíčky - podle vzhledu extrémně chudá směs, nastartovat bylo prý tak na půl hodiny. Jinak kola jsou otryskaný, asi víte jak vypadá otryskanej dural? (ne opískovaný), výfuková kolena vedou jakoby k zemi (nesledují linii rámu) a pak jsou u tlumiče zlomené nahoru, mezi ocelový kolena a plechový koncovky je navařená nerez trubka. Já mám za úkol dát dohromady motor a seřídit to tak aby startovala a taky jela aby se mohla nazvat cafe racerem tak by to chtělo komplet renovaci nebo jak to nazvat. Škoda že mě kluci nevzali když to jeli kupovat natěšení s růžovejma brejlema, tohlencto by u mě neprošlo, teď budu pro kámoše opravovat něco co bych raději ani neviděl, bude to stát spoustu času, spoustu úsilí ale taky peněz - už jen regulátor + rozvoďák = cca 10000kč.
Katana
 
Příspěvky: 126
Registrován: 12. 5. 2010 20:16
Bydliště: Šumperk

Re: Rozvoďák XS 500

Příspěvekod darius » 7. 10. 2013 06:42

Zemne ceska domov muj :-( :-( :-(
darius
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1371
Registrován: 23. 2. 2010 21:52
Bydliště: Rousínov

Re: Rozvoďák XS 500

Příspěvekod Dellorto » 7. 10. 2013 11:16

Od někoho, kdo tam posadí ten hrozný kastlik z Mustanga a zmrví origo Lafranconi výfuky, nemůžu čekat nic dobrého. Tenhle "bastl" se mi nelíbil hned jak jsem to v ČMN viděl. :shock: :cry:
I' m not a biker, I´m a motorcyclist
Dellorto
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 800
Registrován: 23. 6. 2010 10:52
Bydliště: Nový Bydžov

Předchozí

Zpět na technických problémech pro začátečníky...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron