MBW

Diskuze o oblečení ve stylu caféracer.

MBW

Příspěvekod Frames » 12. 5. 2015 13:00

Vážení, používáte někdo jednodílnou kombi MBW (typ Kalera) z Hluboké/V?
Ptám se proto, že já s ní mám (cca 3 roky) tolik problémů, že se to až těžko popisuje. A nevím, jestli to je "moje" vina, nebo jejich....Začalo to asi z mé strany nedbalým vyzkoušením, podcenil jsem, jak se do ní blbě leze.
Zip na lýtku je umístěn někde jinde než u jiných značek a tak mám při oblékání silný problém protáhnout patu/nárt nohavicí v místě pod kolenem. S podšívkou - neuskutečnitelné. A to jsem si nechal záhy dát u výrobce delší zipy - moc nepomohlo.
Celá podšívka v rukávech a nohavicích nějak nesedí velikostně nebo jak a je uchycena jen mini odřezky sucháče - tvoří "pytle" a neskutečně zachytává ruce, nohy při oblékání. Nedalo se to vydržet, jezdím bez podšívky, s funkčním prádlem. Sucháče našité na kůži samozřejmě to prádlo trhají.
Na uchycení tvrdých chráničů sucháči jimi také šetřili - když kombi obléknu, musím je dodatečně porovnat (a na ramenou to sám nějak nezvládnu).
Fakt je, že mi kombi nakonec sedí - když ji ve dvou oblékneme, s nervy v kýblu.
Reklamace v záruce byly tak nějak odbyty. Že prý jsem jediný.....
Jen maličko dražší Padana, z které jsem bohužel "vyrostl", byla ušitá královsky. Naprosto bez problémů. Tu jsem oblékl i sám.
Asi ji budu muset vyměnit. Ale máte někdo jiné zkušenosti s touto firmou ? Třeba již šijí jinak ?
A když tak to berte alespoň jako varování.
Frames
 
Příspěvky: 276
Registrován: 6. 1. 2010 12:23

Re: MBW

Příspěvekod Waclav » 12. 5. 2015 14:57

Každej jsme jinej. Tu kombi neznám, ale třeba rukavice SURILA od nich mám, a poměr cena-výkon úplně luxus a bez připomínek druhou sezonu. Pak mám už asi 4,nebo 5tej rok kožený kalhoty, a nikdo jinej tehdy nedělal nic podobnýho. Klasický střih kalhot, kapsy jak na džínách, přitom všechny chrániče... Za ty roky jen malé párání u zipu - neřeším. Jsem spokojenej.
"Chytrému napověz, hloupého.. "
Waclav
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 662
Registrován: 7. 10. 2009 10:18
Bydliště: Tišnov

Re: MBW

Příspěvekod john-mcclane » 12. 5. 2015 18:41

Mám od nich 4. sezónu koženou bundu a jsem s ní naprosto spokojenej. Drží, pohodlná, chrániče přesně kde mají být.
john-mcclane
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 171
Registrován: 3. 11. 2010 15:38
Bydliště: Brno

Re: MBW

Příspěvekod Frames » 14. 5. 2015 08:43

Ono něco jiného jsou kalhoty a bunda a něco jiného jednodílná kombi.

A s tímto vědomím jsem od nich včera koupil hadrovou bundu a kalhoty na projížďky "kolem komína".
Za "pusinku",jak je u nich zvykem, takže je to skoro jedno, a uvidíme.
Frames
 
Příspěvky: 276
Registrován: 6. 1. 2010 12:23


Zpět na oblečení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron