Čínská čtyřkolka Cafe Racer

Diskuze o všem ostatním, co nemá svou kategorii.

Re: Čínská čtyřkolka Cafe Racer

Příspěvekod Medvěd » 20. 10. 2009 17:24

curdaracer píše:
stevan píše:...a já měl strach dát sem laverdu sfc co mám zatím v krabici a synovu Yamahu dt 50 co stavíme... :o

LAVERDA SFC :shock: :shock: no sem sni at si spravime chut ;)



nechval dne před večerem :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen:
Obrázek
Medvěd
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1514
Registrován: 1. 10. 2009 14:20
Bydliště: fšade :)

Re: Čínská čtyřkolka Cafe Racer

Příspěvekod Garage Cafe » 20. 10. 2009 19:30

Taky jsem mohl prodávat čínský čtyřkolky. Odmítl jsem . Jen se modli kvůli reklamacím .
Garage Cafe
 

Re: Čínská čtyřkolka Cafe Racer

Příspěvekod Cafekarel » 21. 10. 2009 05:37

Buďto nečtete text nebo máte nasr...no v hlavách..... Tohle bylo téma do diskuze, jen na zpestření, a v textu jsem to jasně napsal...řešte si tady dál svý nesmysly! Fandím klukům, kteří to tady berou s humorem, hlavně Wencovi se 175.... Pokud něco píšu a stejně nikdo nechápe text... nemá cenu ztrácet čas. Řešte tedy svoje Zephyry a diskuze o řidítkách, já se budu věnovat něčemu jinýmu a občas se svezu...užijte si na srazu!
Cafekarel
 

Re: Čínská čtyřkolka Cafe Racer

Příspěvekod Medvěd » 21. 10. 2009 06:43

nedělej Zagorku, a pokud jí chceš dělat, tak nečekej že tě bude někdo přemlouvat abys zůstal. :shock: :roll:
Obrázek
Medvěd
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1514
Registrován: 1. 10. 2009 14:20
Bydliště: fšade :)

Re: Čínská čtyřkolka Cafe Racer

Příspěvekod Garage Cafe » 21. 10. 2009 07:34

Cafekarel píše:Buďto nečtete text nebo máte nasr...no v hlavách..... Tohle bylo téma do diskuze, jen na zpestření, a v textu jsem to jasně napsal...řešte si tady dál svý nesmysly! Fandím klukům, kteří to tady berou s humorem, hlavně Wencovi se 175.... Pokud něco píšu a stejně nikdo nechápe text... nemá cenu ztrácet čas. Řešte tedy svoje Zephyry a diskuze o řidítkách, já se budu věnovat něčemu jinýmu a občas se svezu...užijte si na srazu!

Přeji parádní svezení na čínské čtyřkolce. Nemá cenu být sprostý, to tady nenosíme. Přeji úspěšné tažení s opravdu nádherným strojem napříč celou Evropou .
Garage Cafe
 

Re: Čínská čtyřkolka Cafe Racer

Příspěvekod Jirka » 21. 10. 2009 08:18

Cafekarel píše:Buďto nečtete text nebo máte nasr...no v hlavách..... Tohle bylo téma do diskuze, jen na zpestření, a v textu jsem to jasně napsal...řešte si tady dál svý nesmysly! Fandím klukům, kteří to tady berou s humorem, hlavně Wencovi se 175.... Pokud něco píšu a stejně nikdo nechápe text... nemá cenu ztrácet čas. Řešte tedy svoje Zephyry a diskuze o řidítkách, já se budu věnovat něčemu jinýmu a občas se svezu...užijte si na srazu!


Nemyslím si, že tady máme nasráno v hlavách jak se domníváš, spíš si myslím , že sis opravdu spletl fórum, vůbec nepochopil smysl kultu café racer ( jinak bys nemohl k čínskému šrotu tyhle slova vůbec připojit ) a vůbec že je to celé omyl.
Navrhuji Horácovi odstranit tento úlet aby nám to tady nesmrdělo.
Jirka
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 1698
Registrován: 1. 10. 2009 21:45
Bydliště: Blansko

Re: Čínská čtyřkolka Cafe Racer

Příspěvekod Čurda » 21. 10. 2009 08:42

ses vopravdu asi vadnej,covece premejslej
čestný držitel ocenění BRAMBORA ROKU 2010
Čurda
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1989
Registrován: 25. 9. 2009 20:48

Re: Čínská čtyřkolka Cafe Racer

Příspěvekod Hollas » 21. 10. 2009 09:20

Ale no tak lidi, nezlobte.... :cry:
Obrázek
Hollas
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 2141
Registrován: 28. 9. 2009 19:01
Bydliště: Zlín

Re: Čínská čtyřkolka Cafe Racer

Příspěvekod Dargas » 21. 10. 2009 10:41

já furt nevim, co tě žere. můj Zephyr je zatím jenom základ a každej si to umí přečíst....
Kawasaki Zephyr 550
Dargas
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 879
Registrován: 25. 9. 2009 23:14
Bydliště: Jihlava

Re: Čínská čtyřkolka Cafe Racer

Příspěvekod duffy4 » 21. 10. 2009 12:07

jj zephyr je zaklad a dobrej nevim co je tohle takova mrdka a navic nevim jestli my neumime cist tak co nejde tobe? asi myslet ty vole vis o cem tohle forum vubec je??? asi vubec nechapes podstatu veci tak si nevyskakuj a papa. souhlasim s tim aby to horac smazal
duffy4
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 139
Registrován: 25. 9. 2009 21:19

PředchozíDalší

Zpět na všem ostatním

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků