Sbírka na pomoc zdravotně postiženým dětem

Diskuze o všem ostatním, co nemá svou kategorii.

Přispěji na tuto sbírku pro postižené děti:

ANO
29
97%
NE
1
3%
 
Celkem hlasů : 30

Re: Sbírka na pomoc zdravotně postiženým dětem

Příspěvekod Medvěd » 16. 4. 2012 15:29

hm... báječné, regulátor dobíjení v prdeli. Možná to zní sobecky, ale tím pádem nepřispěji - tolik peněz nazbyt bohužel nemám. Holt si to odpracuju na akcích pořádaných pionýrem kterých se naše skupina zůčasťnuje.

Kdo nevěří historce o regulátoru můžu zaslat autentickou fotku jak v dešti a 4°C čekám na okruhu na odtah - a tomu inteligentovi co z palubky odstranil kontrolku dobíjení bych nejradši provedl něco velmi, velmi nepřekného.
Obrázek
Medvěd
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1514
Registrován: 1. 10. 2009 14:20
Bydliště: fšade :)

Re: Sbírka na pomoc zdravotně postiženým dětem

Příspěvekod Dellorto » 16. 4. 2012 16:03

Medvěd píše:hm... báječné, regulátor dobíjení v prdeli. Možná to zní sobecky, ale tím pádem nepřispěji - tolik peněz nazbyt bohužel nemám. Holt si to odpracuju na akcích pořádaných pionýrem kterých se naše skupina zůčasťnuje.

Kdo nevěří historce o regulátoru můžu zaslat autentickou fotku jak v dešti a 4°C čekám na okruhu na odtah - a tomu inteligentovi co z palubky odstranil kontrolku dobíjení bych nejradši provedl něco velmi, velmi nepřekného.


Kdyby jsi nebyl jouda a zeptal se, řekl bych Ti, že v systému dobíjení u Guzzi (asi nejen tam) ta kontrolka musí být. A nelze ji nahradit diodou. Funguje jako budič a náporový chránič. A proto jsem přesvědčen, že Ti neodešel regulátor, který to většinou ustojí, ale rotor, který to většinou neustojí. To mám už za sebou.... :( :(
Možná že máš kliku a kleklo Ti oboje.... :roll:
I' m not a biker, I´m a motorcyclist
Dellorto
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 800
Registrován: 23. 6. 2010 10:52
Bydliště: Nový Bydžov

Re: Sbírka na pomoc zdravotně postiženým dětem

Příspěvekod Medvěd » 16. 4. 2012 16:05

Dellorto píše:
Medvěd píše:hm... báječné, regulátor dobíjení v prdeli. Možná to zní sobecky, ale tím pádem nepřispěji - tolik peněz nazbyt bohužel nemám. Holt si to odpracuju na akcích pořádaných pionýrem kterých se naše skupina zůčasťnuje.

Kdo nevěří historce o regulátoru můžu zaslat autentickou fotku jak v dešti a 4°C čekám na okruhu na odtah - a tomu inteligentovi co z palubky odstranil kontrolku dobíjení bych nejradši provedl něco velmi, velmi nepřekného.


Kdyby jsi nebyl jouda a zeptal se, řekl bych Ti, že v systému dobíjení u Guzzi (asi nejen tam) ta kontrolka musí být. A nelze ji nahradit diodou. Funguje jako budič a náporový chránič. A proto jsem přesvědčen, že Ti neodešel regulátor, který to většinou ustojí, ale rotor, který to většinou neustojí. To mám už za sebou.... :( :(
Možná že máš kliku a kleklo Ti oboje.... :roll:


Kleklo to na Ducatce ;) Guzzí elektriku mám za léta s V11 už dost projetou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted:
Obrázek
Medvěd
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1514
Registrován: 1. 10. 2009 14:20
Bydliště: fšade :)

Re: Sbírka na pomoc zdravotně postiženým dětem

Příspěvekod Čurda » 16. 4. 2012 18:45

[quote="Medvěd"]hm... báječné, regulátor dobíjení v prdeli. Možná to zní sobecky, ale tím pádem nepřispěji - tolik peněz nazbyt bohužel nemám. Holt si to odpracuju na akcích pořádaných pionýrem kterých se naše skupina zůčasťnuje.



nemáš stovku?????? :roll: :roll: pokud jsi na tom tak špatně tak ti ji pučím.....
čestný držitel ocenění BRAMBORA ROKU 2010
Čurda
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1989
Registrován: 25. 9. 2009 20:48

Re: Sbírka na pomoc zdravotně postiženým dětem

Příspěvekod Medvěd » 16. 4. 2012 19:17

curdaracer píše:
Medvěd píše:hm... báječné, regulátor dobíjení v prdeli. Možná to zní sobecky, ale tím pádem nepřispěji - tolik peněz nazbyt bohužel nemám. Holt si to odpracuju na akcích pořádaných pionýrem kterých se naše skupina zůčasťnuje.



nemáš stovku?????? :roll: :roll: pokud jsi na tom tak špatně tak ti ji pučím.....


čurdo,
myslím si, že tohle je na zvážení každého jednoho. Stavět na pranýř tys přispěl ty ne mi přijde mimo. Mám peníze, přispěju, nemám peníze - nepřispěju.

Víc nemám co bych dodal. Není to otázka stovky či dvou. Stovka je gesto. Ne pomoc.
Obrázek
Medvěd
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1514
Registrován: 1. 10. 2009 14:20
Bydliště: fšade :)

Re: Sbírka na pomoc zdravotně postiženým dětem

Příspěvekod Stimpi » 16. 4. 2012 21:17

Nazdar,
sorry že se do toho míchám ale je to věc naprosto dobrovolná, a pokud někdo nechce nebo nemůže dát tak nemusí ... a není ani nutný se omlouvat nebo ospravedlňovat ... kdo chtěl a nebo mohl dát tak dal a důležitý je že se sebrala důstojná částka, která jim snad v něčem helfne. Nic víc, nic míň.
Tak 8-)
https://www.facebook.com/czechcaferacer
Stimpi
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 144
Registrován: 25. 1. 2012 20:57
Bydliště: Pardubice / Maranello

Re: Sbírka na pomoc zdravotně postiženým dětem

Příspěvekod cafe racer » 16. 4. 2012 21:21

Slavku cos proboha delal v desti a 4°C na okruhu ? :)
Opravy a servis motocyklů BMW --- Zlínský/Trenčiansky kraj
cafe racer
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 814
Registrován: 29. 12. 2009 20:55
Bydliště: Pitin

Re: Sbírka na pomoc zdravotně postiženým dětem

Příspěvekod Medvěd » 16. 4. 2012 21:29

cafe racer píše:Slavku cos proboha delal v desti a 4°C na okruhu ? :)



na městkým okruhu - jel jsem domu :lol:
Obrázek
Medvěd
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1514
Registrován: 1. 10. 2009 14:20
Bydliště: fšade :)

Re: Sbírka na pomoc zdravotně postiženým dětem

Příspěvekod Horác » 16. 4. 2012 21:31

Je to tak, akce je zcela dobrovolná, stejně jako výše příspěvku...Nikdo není povinen se ospravedlňovat za to, že nepřispěje, ať k tomu má již jakýkoliv důvod.
Pokud budete souhlasit, mohu zde slíbit, že jak dárci, tak i výše jejich příspěvku zůstane anonymní.
DUCATI Paul Smart 1000LE...to je moje závislost...
Obrázek
Horác
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 2017
Registrován: 25. 9. 2009 19:04
Bydliště: Liberec

Re: Sbírka na pomoc zdravotně postiženým dětem

Příspěvekod Čurda » 16. 4. 2012 23:40

samozřejmě že je to dobrovolný!! jen si myslím že je teda lepší mlčet než říkat že nedám protože něco... ano chápu DELORTA ale Medvěde řeči že stovka je gesto ... to se na mě nezlob :roll: ... když dá 10 lidí stovku je hned ticíc když nedá nikdo nic protože stovka je gesto tak je s prominutím hovno.... sám ač sem tuto akci zorganizoval sem nedal žádný tisíce dal sem 300 ... přeci to neni o tom aby se tu někdo prsil že dal xy korun. jde o to někomu pomoct a hlavně chtít pomoct.....
čestný držitel ocenění BRAMBORA ROKU 2010
Čurda
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1989
Registrován: 25. 9. 2009 20:48

PředchozíDalší

Zpět na všem ostatním

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron