(Snad) poslední letošní dobrodružství na mašině

Diskuze o všem ostatním, co nemá svou kategorii.

(Snad) poslední letošní dobrodružství na mašině

Příspěvekod VikousS4 » 10. 11. 2012 21:47

Tak se s váma musim podělit o moje snad opravdu poslední letošní dobrodružství na mašině.....Vzhledem k tomu, že od našeho setkání v Čerňáku na sklonku září jsem z různejch důvodů neprovětral svoji Sportku, tak jsem to sobě ani tý holce nemoh dlužit...a tak přišel dnešní fajnovej listopadovej den, ukecávám manželku, počasí mi dává za pravdu cca 10stupňů a svítící slunce...malou nám hlídá sousedka, rychle do garáže, máme na to tak hoďku..ne, ne nebude to sexuální dobrodružství, ale opravdu poslední svezení a pro nás první... dohromady na Sport 1000 a nový S4, kterou jsme pořídili až v říjnu....Vyjíždíme po Českobrodský, přes Běchovice a Újezd na Českej Brod...začátek neskutečnej vopruz, docela silnej provoz, vyjetý koleje, jedeme po hlavní, přesto stojíme na každejch světlech, jsem z toho trochu nervózní, ....ale už jsou tu Úvaly, novej asfalt, minimální provoz, Lenka za mnou, z pumpy na mě mává chlapík na červenym S2R...jo, jo italové jsou dneska venku a hned je ten listopad veselejší 8-), začínám bejt spokojenej, předjíždíme poslední auta a před námi se otvírá prázdná silnice, začínám točit motor a pochechtávám se do helmy (výmečně jsem měl integrálku, takže jsem nevypadal jak idiot), mírná a hodně rychlá pravá, míjím odbočku na Novou Ves a co to? Přede mnou vybíhaj z levýho příkopu dvě srnky, vidim je docela včas a věřim, že to dobrzdim, jen né žadný další, vždycky jich chodí celý stádo....a ku...! Přebíhaj další čtyři!!! Tak to nedám, vjíždím do nich, dostávám šlupku zleva a čekám obligátní prásknutí o zem a drhnutí o asfalt, ale nějakym zázrakem zůstávám nahoře a držim se řídítek, srna odlítává někam ke středu silnice, ostatní naštěstí netrefuju a zůstávaj někde po stranách, jen nemůžu vymáčknout spojku, mám tam vohlý zrcátko, to rychle pořešim a zastavuju, trochu se klepu a koukám za sebe, co ta moje Lenka? Naštěstí to moje nezodpovědný tempo neakceptovala a zůstala v dostatečnym odstupu, uf...jsme celý! Srnka přesně na půlící čáře, ostatní většinou doběhly na druhou stranu a mrskaj se u díry v plotu.....Žádnej další problém neni, autaři stojej, Lenka volá policajty, já čučim jestli a jak jsem pojízdnej, vůbec nic se nestalo, vypadlej blinkr, chlupy v přednim kole mezi ráfkem a gumou, bláto ze srsti až na helmě, ale vše ok = neuvěřitelný!....Srnka horší, na místě mrtvá, jen trochu krve u tlamy, zřejmě čistá trefa, aspoň že tak....policajti v pohodě, za dvacet minut na místě, jen nafotí, chtěj vidět doklady, nefoukám, nic nesepisujou a frčíme zpátky....až doma koukám, že dosloužily oba již popraskaný silentbloky držící chladič, ale ani moc neplandaj, takže v poho. No ještě teď při třetim Staropramenu se necejtim úplně nejlíp, ale asi mě tam nahoře má někdo trochu rád, tak díky...závěr by moh bejt takovej :idea: : "Vždycky na mašině počítejte s tim nejhoršim", ale všichni víme, že je to blbost, to bysme nikdy ani nevyjeli......, takže hlavně ať se v těchhle podzimních dnech nic podobnýho nikomu z vás nestane...., ono by to zas tak dobře dopadnout nemuselo.
Fotografie-0430.jpg
Fotografie-0426.jpg
Fotografie-0427.jpg
Fotografie-0428.jpg
Fotografie-0423.jpg
Fotografie-0429.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil VikousS4 dne 17. 11. 2012 22:28, celkově upraveno 2
VikousS4
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 578
Registrován: 1. 9. 2010 12:31
Bydliště: Praha

Re: (Snad) poslední letošní dobrodružství na mašině

Příspěvekod VikousS4 » 10. 11. 2012 21:49

Fotografie-0425.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
VikousS4
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 578
Registrován: 1. 9. 2010 12:31
Bydliště: Praha

Re: (Snad) poslední letošní dobrodružství na mašině

Příspěvekod mm-art-airbrush » 10. 11. 2012 22:10

Ještě že jsi...že je Sportka celá :)
Kdysi dáávno jsem měl podobnou kolizi se srnou na ZXR400. Ustál jsem taktéž, jen mi ulítl přední blatník a srna s jednou zlámanou nohou "zdrhla" .

Ze slohu ti dávám jedničku za ten šťastný konec :D
mm-art-airbrush
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 1183
Registrován: 25. 1. 2010 10:28
Bydliště: Tábor

Re: (Snad) poslední letošní dobrodružství na mašině

Příspěvekod Zbyněk » 10. 11. 2012 22:20

Uf,už jsem myslel na to horší než bylo dočteno.Ještě že jsi celý a nic se tobě nestalo.Dnes při tobě stál skřítek štěstí.
Soutěžím o titul nemehlo roku.
Zbyněk
 
Příspěvky: 1721
Registrován: 10. 10. 2009 16:59
Bydliště: Velké Kunětice

Re: (Snad) poslední letošní dobrodružství na mašině

Příspěvekod mm-art-airbrush » 10. 11. 2012 22:29

Zbyněk píše:Uf,už jsem myslel na to horší než bylo dočteno.Ještě že jsi celý a nic se tobě nestalo.Dnes při tobě stál skřítek štěstí.


On tam byl i Čurda? :P
mm-art-airbrush
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 1183
Registrován: 25. 1. 2010 10:28
Bydliště: Tábor

Re: (Snad) poslední letošní dobrodružství na mašině

Příspěvekod Čurda » 10. 11. 2012 23:03

mm-art-airbrush píše:
Zbyněk píše:Uf,už jsem myslel na to horší než bylo dočteno.Ještě že jsi celý a nic se tobě nestalo.Dnes při tobě stál skřítek štěstí.


On tam byl i Čurda? :P


vole :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
čestný držitel ocenění BRAMBORA ROKU 2010
Čurda
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1989
Registrován: 25. 9. 2009 20:48

Re: (Snad) poslední letošní dobrodružství na mašině

Příspěvekod Čurda » 10. 11. 2012 23:11

no pane :o :o :o ... doufam že jsi stihnul vsadit sportku.. při tom dnešním štestí bys to jistě uhádl;) ;) ;)
je to asi 10 let sem se potkal s vlčákem a pěkně sem si rozbil držku :mrgreen: :mrgreen:
čestný držitel ocenění BRAMBORA ROKU 2010
Čurda
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1989
Registrován: 25. 9. 2009 20:48

Re: (Snad) poslední letošní dobrodružství na mašině

Příspěvekod VikousS4 » 10. 11. 2012 23:20

Jo, jo díky za spoluúčast kluci :) , jen mě to zas připomnělo, že i přes desítky let, desítky tisíc km, x-letý zkušenosti a téměř jistoty jak už mě na mašině nedokáže nic překvapit, je ještě třeba velkej kus pokory vůči všem dalším věcem, který se dějou kolem nás a kolikrát se nedaj předvídat .... :oops:
VikousS4
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 578
Registrován: 1. 9. 2010 12:31
Bydliště: Praha

Re: (Snad) poslední letošní dobrodružství na mašině

Příspěvekod tom ltr » 10. 11. 2012 23:41

Moc pěkný...hlavně že jseš celej a sportka taky... co srnka hodil si jí na tandem a už visí stažená??? :D
tom ltr
 
Příspěvky: 1507
Registrován: 8. 3. 2010 10:39
Bydliště: Nymburk

Re: (Snad) poslední letošní dobrodružství na mašině

Příspěvekod VikousS4 » 11. 11. 2012 00:10

Víš jakej tandem já mám, a na S4 to neni o moc lepší a stejně bych to neuměl udělat...srnka byla parádní, mladá a pak i "nepotlučená", já byl rád, že byla hned tuhá...no, policajti zůstávali na místě....v září jsme na sudu v Krkonoších měli opečenou ze silnice a byl to neuvěřitelnej gurmánskej zážitek...., kámoš je myslivec a umí se o to postarat = naložit a udělat. Na tu dnešní bych ale rozhodně chuť neměl, to ať si dá a přebere někdo jinej.
VikousS4
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 578
Registrován: 1. 9. 2010 12:31
Bydliště: Praha

Další

Zpět na všem ostatním

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron