Spravedlivý trest za dobré skutky!

Diskuze o všem ostatním, co nemá svou kategorii.

Re: Spravedlivý trest za dobré skutky!

Příspěvekod Dellorto » 8. 7. 2013 09:25

Přátelé,
po přečtení Vašich návrhů a po Darkově přístupu jsem zamáčkl jsem slzu! :shock:
Darek vyzvednul motorku u Pátka (tomu ještě jeden dík), odvezl k sobě, nafotil a hodil do inzerce.Takže taky díííky!
Vážím si návrhu příspěvku a pod. ale to skutečně nechci. Nechte si kačky na benzín. Jsem si jist, že pokud se to neprodá jak to je,jak píše Radůz, kouknu do motoru v kterém byl olej, uvolním kroužky na kterých to myslím visí a prodá se to v pohodě potom. Když nic jiného, motor, rám, přední dvouklíč a zadní střed mají tu hodnotu. Nebo na tom holt nějakou kačku prodělám, už jsem přišel o víc.
Svou zkušenost s tím pánem jsem sem dal proto, aby se s ním nespálil ještě někdo další a aby mu z této transakce zbyla aspoň ostuda. Skutečně to je ten pán od Zlína jak píše Hollas a skutečně tam někde má hospodu kam někteří chodíte na koblížky..... ;)

V tuto chvíli jsem rád, že jsem to udělal, protože Vaše ohlasy i nabídky do SZ mě přesvědčili o sounáležitosti a vstřícnosti této CR komunity.
Petr
I' m not a biker, I´m a motorcyclist
Dellorto
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 800
Registrován: 23. 6. 2010 10:52
Bydliště: Nový Bydžov

Re: Spravedlivý trest za dobré skutky!

Příspěvekod klasik » 8. 7. 2013 15:50

no třeba ten pááááááán stoupne ve všeobecné oblibě... co já s tim měl práce ... kéž by se týden vysrat nemohl !!!
klasik
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 48
Registrován: 25. 10. 2010 10:53

Re: Spravedlivý trest za dobré skutky!

Příspěvekod Steedy » 29. 8. 2013 17:52

přečetl jsem to a musím říct , že takové lidi zhola nenávídím a hnusí se mi..

je to tato motorka ? - http://motorky.bazos.cz/inzerat/2571185 ... k-1971.php

Uz sem na ni koukal na bazosi tedy pokud to je ona. Uvazoval jsem ze bych ji vzal na zimní vecery na stavbu CR, nic šíleného, jen otryskat,lakovat, trošku prořezat zbytečnosti a nechat nachromovat či přeplést kola na jiný ráfky , otryskat nalakovat a vyleštit motor..
Kurde toto je motorka co bych zrovna bral na stavbu, ale momentálně mám stop stav jednak investice nemalá do FV na střechu a ještě manželka prudí ať prodám svou renovovanou Jawku 250/559 abych si mohl koupit jinou motku takže nanic.

Zajimalo by mne jak je na tom ta motorka co do pojizdnosti a motorového stavu jaká by byla investice do zprovoznění motoru ne po vzhledu ale funkčnosti.

Díky kluci za odpověď. Filip
www.coralreef.cz , www.reefclub.cz
Steedy
 
Příspěvky: 52
Registrován: 31. 12. 2012 14:59
Bydliště: Dolní Lhota - Ostrava

Re: Spravedlivý trest za dobré skutky!

Příspěvekod Dellorto » 2. 9. 2013 14:51

Steedy, máš to v SZ.
Dík. P.
I' m not a biker, I´m a motorcyclist
Dellorto
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 800
Registrován: 23. 6. 2010 10:52
Bydliště: Nový Bydžov

Předchozí

Zpět na všem ostatním

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron