Spravedlivý trest za dobré skutky!

Diskuze o všem ostatním, co nemá svou kategorii.

Spravedlivý trest za dobré skutky!

Příspěvekod Dellorto » 3. 7. 2013 13:58

Před časem jsem nabízel na prodej Hondu CB 350 na kterou se mi ozval jako první zájemce jistý Rosťa Lux z Moravy. Že jezdí stejně tak jako já závody veteránů,s modrým číslem V16 a se stejným strojem jako nabízím, že se uřčitě známe, že nutně ten nabízený motocykl potřebuje atd... Jen že prý momentálně nemá prachy, protože je půjčil a abych mu počkal. :cry:
No byl jsem takový hajz, že jsem čekal "jen víc jak dva měsíce" a odmítl asi tři zájemce. Pak už mi došla trpělivost a nechal jsem to mladému nadšenci co z toho chce sochat CR. Rosťovi jsem to zavolal. Byl smutnej a že kdybych prý náááhodou narazil na nějaký podobný stroj, abych mu dal určitě vědět.
Kolega Klasik našel takový stroj v GB na Ebay. Poslal jsem tedy odkaz Rosťovi. Ten že to chce, ale nemůže tam obchodovat, neumí to a nemá možnost dopravy. Já vůl tedy vše zařídil, s příslibem že to určitě bere zaplatil a dokonce s ochotou kolegy Pátka dopravil na Moravu, aby to vyšlo co nejlevněji.
A Rosťa Lux se na to k němu zajel podívat, řekl že v takovém stavu si to nepředstavoval, že to není přesně to co chtěl a že to tady nebere a odjel. :o

Takže v motorce, kterou já jsem nechtěl mám nasypanejch 14500 a stojí mi na Moravě. Varuji tedy všechny před tímto člověkem!
Zároveň nabízím tuto Hondu k prodeji. Je v zanedbaném stavu ale s přední bubnovou dvouklíčovou brzdou. V motoru byl olej, tak i přes zubožený vnější vzhled by měl být motor v pořádku. Fotky dodám, až se mi je podaří získat.
Cena je k debatě, potřebuju kačky a vím už, že dobrý skutek musí být důsledně potrestán.
Zároveň prosím, pokud by jste měl někdo cestu dodávkou nebo vozíkem a mohl v okolí Brna tento stroj naložit a dovézt mi někam blíž, byl bych vděčný.
I' m not a biker, I´m a motorcyclist
Dellorto
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 800
Registrován: 23. 6. 2010 10:52
Bydliště: Nový Bydžov

Re: Spravedlivý trest za dobré skutky!

Příspěvekod Horác » 3. 7. 2013 15:32

Tak to je tedy síla...a že to udělá člověk se srdcem motocyklisty, to už mi vážně mozek nebere...
Držím palce, aby jsi to rychle prodal někomu, kdo ví co chce a nějakému dalšímu vychcánkovi...
DUCATI Paul Smart 1000LE...to je moje závislost...
Obrázek
Horác
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 2017
Registrován: 25. 9. 2009 19:04
Bydliště: Liberec

Re: Spravedlivý trest za dobré skutky!

Příspěvekod nevo7 » 3. 7. 2013 15:44

Netreba nikomu veriť, hlavne ak ide o peniaze a "požičiavaš" ich neznámemu človeku.

Snáď sa to podarí predať, ale tie starosti. :| :x
Každy je v niečom dobrý. Ja jazdím.
Jawa 3.5 63X Racer, XJ600 S.T. v príprave
nevo7
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 462
Registrován: 12. 11. 2012 15:56
Bydliště: Nová Dubnica, SR

Re: Spravedlivý trest za dobré skutky!

Příspěvekod Zbyněk » 3. 7. 2013 16:19

Já taky kolega dobrák až vůl :| Petře přeji brzký prodej bez dalších problémů. Člověka mrzí potom to všechno co ho to stálo úsilí a problémů že chtěl pomoct. :cry:
Soutěžím o titul nemehlo roku.
Zbyněk
 
Příspěvky: 1721
Registrován: 10. 10. 2009 16:59
Bydliště: Velké Kunětice

Re: Spravedlivý trest za dobré skutky!

Příspěvekod VikousS4 » 3. 7. 2013 20:25

:( Nic novýho, nic překvapivýho :cry: .....bohužel!
VikousS4
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 578
Registrován: 1. 9. 2010 12:31
Bydliště: Praha

Re: Spravedlivý trest za dobré skutky!

Příspěvekod Čurda » 3. 7. 2013 21:12

tak to je dobrej hajzl.... :oops: :oops:
čestný držitel ocenění BRAMBORA ROKU 2010
Čurda
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1989
Registrován: 25. 9. 2009 20:48

Re: Spravedlivý trest za dobré skutky!

Příspěvekod Dargas » 3. 7. 2013 21:22

Tak tohle by mě taky sralo maximálně!!! (A mrzí mě to i za tebe. Ať ti to rychle dobře dopadne!)
Kawasaki Zephyr 550
Dargas
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 879
Registrován: 25. 9. 2009 23:14
Bydliště: Jihlava

Re: Spravedlivý trest za dobré skutky!

Příspěvekod tom ltr » 3. 7. 2013 21:58

to je ta co stála v Jičíně???

Dobrej ŠMEJD
tom ltr
 
Příspěvky: 1507
Registrován: 8. 3. 2010 10:39
Bydliště: Nymburk

Re: Spravedlivý trest za dobré skutky!

Příspěvekod matchless » 3. 7. 2013 22:16

No, že řekl že to bere a nevzal ,tak je to pěknej hnusák ale ty si taky pěknej vůl po takový zkušenosti s někým to ještě zaplatit ,no to mi hlava nebere :shock:
matchless
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 585
Registrován: 19. 9. 2010 15:49
Bydliště: Panenské Břežany

Re: Spravedlivý trest za dobré skutky!

Příspěvekod Vapik » 4. 7. 2013 07:57

Nejvíc mě sere, že díky takovýmhle lidem ti ochotní časem ztratí ochotu pomáhat a celé to tak nějak míří do hajzlu. Měl jsem pocit, že závodníci, v takovém úzkém kruhu jako jsou české přírodňáky, mezi sebou nebudou vym.dávat. Držím palce s prodejem a dodej fotky poptám se tady v okolí.
Vapik
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 156
Registrován: 15. 11. 2010 18:59
Bydliště: Opava

Další

Zpět na všem ostatním

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron