Fotka vašeho mazla!

Diskuze o všem ostatním, co nemá svou kategorii.

Fotka vašeho mazla!

Příspěvekod FilipR8 » 3. 2. 2016 11:07

Zdravím! ;)

Sháním někoho kdo by měl zájem nafotit jeho kafíčko, jsem ze Bzence, takže jedině okolí Jižní moravy ;)
Rád bych nějaké nafotil, ale vůbec nevím, kdo tady v okolí nějaké má..

http://www.filipradosta.g6.cz/
FilipR8
 
Příspěvky: 2
Registrován: 3. 2. 2016 11:05

Re: Fotka vašeho mazla!

Příspěvekod Horác » 3. 2. 2016 11:13

Přátelé, nemějte strach, Filip s klubem spolupracuje a máme v úmyslu vytvořit společně pro příští rok kalendář CRC.
DUCATI Paul Smart 1000LE...to je moje závislost...
Obrázek
Horác
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 2017
Registrován: 25. 9. 2009 19:04
Bydliště: Liberec

Re: Fotka vašeho mazla!

Příspěvekod Zajda_912 » 3. 2. 2016 12:28

Musím říct, že když koukám na tvý portfolio, takže se mi fakt hodně líbí tvůj převod do ČB ;) Jakože hodně. Fakt jo!
(narozdíl od barev, což se mi fakt v§bec nelíbí. Prostě si myslím, že s HDR se to nemá tak moc přehánět) tak doufám, že ten kalendář bude v černobílý, protože to by mohlo bejt fakt hezký. ;)
Jen muj tupej foto-amatérskej názor :lol:
Zajda_912
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 385
Registrován: 21. 5. 2011 20:30
Bydliště: Hradec Králové

Re: Fotka vašeho mazla!

Příspěvekod FilipR8 » 3. 2. 2016 17:52

Zdarec!
Ty fotky v mém portofilu jsou několik let staré, nedávám tam nové, není důvod.. Nové věci jsou na mém Facebook: Filip Radosta Fotos
Poslední roky fotím převážně koncerty a různé akce, Nemám už tolik času chodit do přírody a fotit krajinu apod. Už jsem přestal extrémně upravovat fotky, to jsem vycházel spíš z mých myšlenek apod. umělecký fotograf, moje fotky jsou často surrealistické a plné pocitů, než reality, aspoň dřív tomu tak bývalo, jelikož mě baví umění jako takové, nejenom ve fotografii.. Ale to je na dlouhé povídání..
Zkráceně řečeno, motorky nafotit umím, nebudu to fotit poprvé a panu Horákovi se mé fotky líbí, tak proto souhlasil.
(Nedělám fotografie pro masy, ale opravdu jen pro ty lidi, kteří ode mě fotku chtějí..)
FilipR8
 
Příspěvky: 2
Registrován: 3. 2. 2016 11:05


Zpět na všem ostatním

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron