Café racer - loď

Diskuze o všem ostatním, co nemá svou kategorii.

Café racer - loď

Příspěvekod Jirka » 1. 8. 2016 15:52

Možná je to trochu mimo, ale rozhodl jsem po letech vrátit k původnímu hobby a zachránit tento cca 30 let starý závodní člun a trošku ho dát do kupy.
Sere mě ta buzerace překopaných motorek na silnici, na vodě to doufám bude ještě nějaký čas volnější.
Tak jestli je tady někdo podobně postižený, budu rád ;)
Takže nálezový stav:
IMG_4232.JPG

IMG_4233.JPG

IMG_4234.JPG

IMG_4235.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Jirka
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 1698
Registrován: 1. 10. 2009 21:45
Bydliště: Blansko

Re: Café racer - loď

Příspěvekod Horác » 1. 8. 2016 16:56

Jirko, držím palace a moc Ti fandím. Lodě byly kdysi moje velká záliba, i když jsem chtěl motorový člun, vždy jsem skončil u plachet. A to proto, že za našich mladých let nebylo lehké provozovat motorový člun...Buzerace větší než dneska s motorkama...
DUCATI Paul Smart 1000LE...to je moje závislost...
Obrázek
Horác
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 2017
Registrován: 25. 9. 2009 19:04
Bydliště: Liberec

Re: Café racer - loď

Příspěvekod Jirka » 1. 8. 2016 17:31

Jé, tak to jsem rád, že i ty Jardo :D . Taky jsem kdysi plachtil, měl jsem nádhernýho mahagonovýho Piráta, kdepak je mu dnes konec.
Jak na nějakýho narazím, jdu z nostalgie do něho. Ty starý lodě jsou prostě nádherný.
Jirka
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 1698
Registrován: 1. 10. 2009 21:45
Bydliště: Blansko

Re: Café racer - loď

Příspěvekod Horác » 2. 8. 2016 07:22

My jezdili Fireballa...já to pak hodně střídal s windsurfingem a pak definitivně nahradil. Dnes mě láká a tak trochu i pokukuji po katamaranu...
DUCATI Paul Smart 1000LE...to je moje závislost...
Obrázek
Horác
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 2017
Registrován: 25. 9. 2009 19:04
Bydliště: Liberec

Re: Café racer - loď

Příspěvekod JirkaJ » 2. 8. 2016 17:19

krásné téma, spadnout do vody bolí méně než na asfalt :-)

Já jezdil na Evropě, než jsem z ní vyrostl (má ráhno zatraceně nízko) a nechal jí ségře. Nedávno jsem koukal na závody motorových člunů, co jezdí tady v Praze, a je to nějaké divné. Vypadalo to jako když sikaždý jede vlastní kategorii, jaké byly rozdíly mezi jednotlivými loděmi.
JirkaJ
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 792
Registrován: 2. 10. 2011 18:06
Bydliště: Praha

Re: Café racer - loď

Příspěvekod Jirka » 2. 8. 2016 20:31

Jo,jo ty kluzáky, to je mazec. Tady u nás se to jezdí vždycky v září na Olšovci v Jedovnicích. Dokonce tam mají už 4 piloti pomníček.
Je to rozdělené podobně jako u motorek do různých kategorií podle obsahu .Jezdí tam i motory König známé z Grand Prix motocyklů.
Jirka
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 1698
Registrován: 1. 10. 2009 21:45
Bydliště: Blansko

Re: Café racer - loď

Příspěvekod Zajda_912 » 4. 8. 2016 22:17

Hustý. Jako malej jsem teda jezdil jen závody s RC modelama rychlostních lodí, takže maličký a člověk do toho nesednul, ale rychlý to bylo furt a taková malá věda to vyladit...
Tomuhle fandím! :-)
Zajda_912
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 385
Registrován: 21. 5. 2011 20:30
Bydliště: Hradec Králové

Re: Café racer - loď

Příspěvekod Zajda_912 » 4. 8. 2016 22:18



A do tohoněco takovýho, ne? :lol:
Zajda_912
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 385
Registrován: 21. 5. 2011 20:30
Bydliště: Hradec Králové

Re: Café racer - loď

Příspěvekod mikifelix » 23. 11. 2016 22:37

[quote="Jirka"]Možná je to trochu mimo, ale rozhodl jsem po letech vrátit k původnímu hobby a zachránit tento cca 30 let starý závodní člun a trošku ho dát do kupy.
Sere mě ta buzerace překopaných motorek na silnici, na vodě to doufám bude ještě nějaký čas volnější.

asi máme něco společného za barákem mám baták a dál moravu, s kafíčkem ujedu na slovensko když dodržuješ rychlost a víš kde jsou mobilní stk tak je tam zatím klid a ráj, jezdíme po karpatech a máme už nějaké zkušenosti jak se čemu vyhnout, o problémy nestojím stavba je ovšem mimo pravidla,
úlet na vodě mám víc jak 4O let pravidelný na motorvém člunu 16 let, alkohol asi pět let řeším tak že nic neřídím, letos nás chytla plavební správa a to dvakrát jeli jsme prej v protisměru a před tím proti nám zahájili správní řízení 5000 kč pokuta u nás se jim staví fízlárna tak se musí nějak odůvodnit prací aktivitou zjištěnýmy přestupky a pokutama, pěkně mě nasrali a už na vodě nebude nikdy jako dřív, místo víkendu, odpočinku zas stress

na batáku jedeš v poklusu a když se s někým srazíš a oba ste na káru tak co se stane nic, a vtom je problém třeba za 5O.OOO kč, deš si na vodu povyrazit a udělají z tebe vysoce odpovědnou osobu pokud se chytneš motoru,

nejaký čas volnější to bude asi už jen doma u televize s basou piv protože dobře už bylo
mikifelix
 
Příspěvky: 11
Registrován: 23. 11. 2016 20:49
Bydliště: strážnice


Zpět na všem ostatním

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron