Někdo z Nového Jičína a okolí?

Diskuze o všem ostatním, co nemá svou kategorii.

Někdo z Nového Jičína a okolí?

Příspěvekod Fojes » 16. 12. 2017 20:41

Ahoj všichni,
už nějakou dobu se snažím motat kolem CR, nebo klasických motocyklů z 70 - 80 let atd. Bohužel jsem se za tu dobu nepotkal skoro s nikým z mého okolí, kdo by se o toto zajímal a byl mi věkově alespoň trochu blízko (mě je 20). Chtěl bych se teda zeptat, jestli tu není někdo z okolí (Nový Jičín, Valmez, Vsetín atd.), kdo je nejlépe podobně starý a měl by zájem a čas s někým na podobném stroji jezdit po okolí, vymýšlet v garáži co a jak a třeba zajet i na nějaký delší trip. Povětšinou už teď jezdím sám, protože jsem se poněkud odchýlil od mé party, se kterou jsme pořád něco vymýšleli a o prázdninách jezdili na několikadenní výlety, ale která jezdí víceméně jen na českých veteránech. Bylo to ve více lidech vždycky fajn, tak bych v tom rád pokračoval.

Kdyby se tu někdo takový našel, určo dejte vědět :-)
Díky!
Fojes
 
Příspěvky: 42
Registrován: 9. 1. 2017 15:15
Bydliště: Hodslavice

Re: Někdo z Nového Jičína a okolí?

Příspěvekod Dančic » 16. 12. 2017 22:34

No jak už jsi asi postřehnul, já pobývám ve VM.. tedy momentálně částečně, jelikož studuju v Brně. Ale snažím se vracet často. Takže když bude čas, klidně se můžem potkat, pobavit se o rozmarech těch naších starších asiatek a jakmile se na jaře umoudří počasí, tak i třeba někam vyjet.

Ještě jsem na cestě NJ-VM potkával občas někoho na Yamaze RD.. myslím, že to byla 250. Nevím, jestli to náhodou taky není tvůj stroj.. já toho člověka asi neznám.
Honda CB 750 F2 SOHC
Honda CJ 250 T
Dančic
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1220
Registrován: 4. 2. 2010 20:45
Bydliště: Valašské Meziříčí


Zpět na všem ostatním

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron