Pro našeho kolegu Nescafé

Diskuze o všem ostatním, co nemá svou kategorii.

Pro našeho kolegu Nescafé

Příspěvekod stevan » 29. 3. 2010 14:36

Syn našeho kolegy s tohoto forá Nescafé měl vážnou autonehodu když se se svým vozem vyhýbal spadlému "motorkáři" aby ho nepřejel zareagoval a auto i se svou přítelkyní strhl ze stráně do řeky,díky tomuto skvělému manévru zachránil život ležícímu řidičí motocyklu,ale bohužel zranil sebe i svou přítelkyni.Za tento čin se mu následně radoby motorkář odvděčil ujetim s místa nehody a nepřivoláním pomoci!!Ne každý kdo sedlá motocykl je slušný člověk,doufám,že ho policie vypátrá a jeho zbabělé chování nezůstane nepotrestáno....Přeji synovi i přitelkyni brzké uzdravení a snad náš kolega nezanevře na motocykly neboť jše je v lidech,jejich charakteru ,schopnostech a né v stroji který ovládají.
stevan
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 524
Registrován: 25. 9. 2009 21:35

Re: Pro našeho kolegu Nescafé

Příspěvekod David » 29. 3. 2010 14:51

Doufám, že ho zm..a dopadnou potom bych ho postavil ke zdi haj.la, přeji brzké uzdravení.
David
 

Re: Pro našeho kolegu Nescafé

Příspěvekod Dargas » 29. 3. 2010 15:04

no tak to....... :evil:
nezanevře, motorky za to nemůžou.
každopádně přeju šťastný konec!
Kawasaki Zephyr 550
Dargas
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 879
Registrován: 25. 9. 2009 23:14
Bydliště: Jihlava

Re: Pro našeho kolegu Nescafé

Příspěvekod Desmik » 29. 3. 2010 16:29

Držím palce a ať to dobře dopadne
Desmik
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 529
Registrován: 26. 9. 2009 20:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Pro našeho kolegu Nescafé

Příspěvekod tom ltr » 29. 3. 2010 16:49

Držim palec at se daří rekonvelescence...

K chvování motorkáře to ani nejde kometovat slušně. :cry:
tom ltr
 
Příspěvky: 1507
Registrován: 8. 3. 2010 10:39
Bydliště: Nymburk

Re: Pro našeho kolegu Nescafé

Příspěvekod speedmax » 29. 3. 2010 17:24

Pro dobrotu na žebrotu.
To je smutné. Tak to snad dobře dopadne.
Brzké uzdravení.
speedmax
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 744
Registrován: 7. 10. 2009 06:58
Bydliště: Sever

Re: Pro našeho kolegu Nescafé

Příspěvekod Jirka » 29. 3. 2010 18:18

Milí kolegové, bohužel je to tak jak to tu zmínil Stevan.
Díky Vám za podporu. Když jsem na motorkárkářích zveřejnil výzvu tomu čopristovi co tu nehodu způsobil a pak odjel aby se přihlásil na Policii, neměl jsem vůbec tušení co se tam strhne a že to bude top téma a že to bude tak zmedializované. Musím ale konstatovat, že naprostá většina příspěvků a velké množství soukromých zpráv nás podpořila. O těch ostatních příspěvcích se raději nebudu vyjadřovat.
Bohužel nesmím zatím dle pokynu Policie veřejně zveřejňovat závěry vyšetřování, ale mohu Vás ubezpečit, že se vyšetřování blíží zdárnému konci.
Na motocykly a jezdění s klukem samozřejmě nezanevřem ( kluk taky už 10 let jezdí - věnoval se i pár let stuntdrindingu ).
Když to tak zpětně probírám, sem rád, že se tak zachoval a toho motorkáře nepřejel ( jak radili někteří chytráci na fóru ). Naštěstí je i s přítelkyní jakš takž v pořádku ( i když pořádně potlučení ale živí ). Auto je sice totálka, ale jak se dohledá pojišťovna viníka, tak to snad nějak dořešíme.Naštěstí se v tom trochu vyznám.
Přeji Vám, aby Vás podobná příhoda nikdy nepotkala a jak budu moci zveřejnit jak to dopadlo, tak sem dám vědět.
Takže zatím ahoj.
Jirka
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 1698
Registrován: 1. 10. 2009 21:45
Bydliště: Blansko

Re: Pro našeho kolegu Nescafé

Příspěvekod Horác » 29. 3. 2010 18:22

Po přečtení celého vlákna o této události na motorkari.cz jsem nabyl dojmu, že motorkáři již nejsou jedna rodina.
To, co se stalo včetně toho, že ten motorkář následně ujel je velmi smutné, ale pro mě je navíc ještě nepochopitelné, jak někteří "taky motorkáři" reagují na zmiňovaném vlákně, tak to mě opravdu zvedá ze židle.
Nescafému a jeho rodině přeji hodně pevné nervy, bude je potřebovat při jednání s policí, pojišťovnou, soudy atd.
Osobně jej plně chápu, taky mám 25letého syna motorkáře, taky jsem si užil strachu a nervů při jeho dvou nehodách.
Nescafé...máš mou upřímnou podporu...vydrž a dotáhni to do konce.
DUCATI Paul Smart 1000LE...to je moje závislost...
Obrázek
Horác
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 2017
Registrován: 25. 9. 2009 19:04
Bydliště: Liberec

Re: Pro našeho kolegu Nescafé

Příspěvekod simbijoint » 29. 3. 2010 18:38

Preju hodně sil a vůle k dokonalému uzdravení a žádné psychické a fyzické následky. Bezohlednost asi nevymýtíme ale můžeme to zkoušet,díky Nescafé že jsi nemávnul rukou a nenechal to být,držím palce a jsem tuze zvědav na výsledek. Na srazu se tomu zasmějem... možná. Držte se !
simbijoint
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1050
Registrován: 1. 3. 2010 21:47
Bydliště: Černý Důl

Re: Pro našeho kolegu Nescafé

Příspěvekod Jirka » 29. 3. 2010 18:54

Horác píše:Po přečtení celého vlákna o této události na motorkari.cz jsem nabyl dojmu, že motorkáři již nejsou jedna rodina.
To, co se stalo včetně toho, že ten motorkář následně ujel je velmi smutné, ale pro mě je navíc ještě nepochopitelné, jak někteří "taky motorkáři" reagují na zmiňovaném vlákně, tak to mě opravdu zvedá ze židle.
Nescafému a jeho rodině přeji hodně pevné nervy, bude je potřebovat při jednání s policí, pojišťovnou, soudy atd.
Osobně jej plně chápu, taky mám 25letého syna motorkáře, taky jsem si užil strachu a nervů při jeho dvou nehodách.
Nescafé...máš mou upřímnou podporu...vydrž a dotáhni to do konce.


Díky Horáci. Jen ten, kdo měl někdy strach o někoho blízkého to může opravdu pochopit. Ještě víc obdivuju našu mamku že to s náma vydrží, před dvěma roky jsem měl těžkou bouračku na ZZR, přes měsíc v úrazovce, sešroubovanou ruku, dva měsíce rehabilitace, po roce vyndávání šroubů atd.Řekl jsem tehdy že po skoro 30 letech končím s motorkama. No a za necelý rok po nehodě byla v garáži Guzzi a Triumph. Bez motorek se prostě nedá žít.
Jirka
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 1698
Registrován: 1. 10. 2009 21:45
Bydliště: Blansko

Další

Zpět na všem ostatním

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron