Pro našeho kolegu Nescafé

Diskuze o všem ostatním, co nemá svou kategorii.

Re: Pro našeho kolegu Nescafé

Příspěvekod Jirka » 29. 3. 2010 18:56

simbijoint píše:Preju hodně sil a vůle k dokonalému uzdravení a žádné psychické a fyzické následky. Bezohlednost asi nevymýtíme ale můžeme to zkoušet,díky Nescafé že jsi nemávnul rukou a nenechal to být,držím palce a jsem tuze zvědav na výsledek. Na srazu se tomu zasmějem... možná. Držte se !


Díky Simbijointe.
Jirka
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 1698
Registrován: 1. 10. 2009 21:45
Bydliště: Blansko

Re: Pro našeho kolegu Nescafé

Příspěvekod Garage Cafe » 29. 3. 2010 19:27

Nescafe: Přeji Tvým blízkým brzké uzdravení .
Motorkáři: na těch stránkách nejsou motorkáři, ale 99proc. debilů. Čtu si to jak Dikobraz.
Morálka "motorkářů" : zdaleka ne každý, kdo dnes vlastní motorku je motorkář. Ne každý kdo jede na kole v buziobleku je cyklista a ne každý kdo drží za jízdy volant v ruce je řidič. Bohužel je to tak . Jde to všechno někam do pr... . Lidi nemájí kousek skromnosti a úcty k ostatním. Mamon je nová modla .

Fuj to jsem si oddech.

Ještě jednou pro Nescafe: Ať Ti to dobře dopadne, hlavně s rodinou.
Garage Cafe
 

Re: Pro našeho kolegu Nescafé

Příspěvekod Jirka » 29. 3. 2010 20:10

Garage Cafe píše:Nescafe: Přeji Tvým blízkým brzké uzdravení .
Motorkáři: na těch stránkách nejsou motorkáři, ale 99proc. debilů. Čtu si to jak Dikobraz.
Morálka "motorkářů" : zdaleka ne každý, kdo dnes vlastní motorku je motorkář. Ne každý kdo jede na kole v buziobleku je cyklista a ne každý kdo drží za jízdy volant v ruce je řidič. Bohužel je to tak . Jde to všechno někam do pr... . Lidi nemájí kousek skromnosti a úcty k ostatním. Mamon je nová modla .

Fuj to jsem si oddech.

Ještě jednou pro Nescafe: Ať Ti to dobře dopadne, hlavně s rodinou.


Díky Garage Cafe. Souhlasím s tebou.Už jsem se rozhodl, po téhle zkušenosti, že jak ten případ skončí, dám tam na fórum poslední informaci jak to dopadlo a zruším tam registraci, nechám odstranit vše o sobě a motorkách a nehodlám se tam už do ničeho zapojovat.
Jirka
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 1698
Registrován: 1. 10. 2009 21:45
Bydliště: Blansko

Re: Pro našeho kolegu Nescafé

Příspěvekod Garage Cafe » 29. 3. 2010 20:26

No, když vidím jaký tam dělaj z mechaniků blbce a sami se ptají na každou ptákovinu, je to opravdu k zblití. Taky o tom přemýšlím, že se odregistruju. D.M.C. motorbiker mě už málem složil na lopatky a takových debilů je tam mraky.
Garage Cafe
 

Re: Pro našeho kolegu Nescafé

Příspěvekod Jirka » 29. 3. 2010 21:30

Garage Cafe píše:No, když vidím jaký tam dělaj z mechaniků blbce a sami se ptají na každou ptákovinu, je to opravdu k zblití. Taky o tom přemýšlím, že se odregistruju. D.M.C. motorbiker mě už málem složil na lopatky a takových debilů je tam mraky.

Stejně za to můžeš ty :D . Já se tam loni zaregistroval vlastně jenom kvůli tvému vláknu Kult café racer. Ale nezlobím se proto na tebe. Díky němu vlastně vzniklo tohle fórum a já poznal Vás. A díky za to.
Jirka
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 1698
Registrován: 1. 10. 2009 21:45
Bydliště: Blansko

Re: Pro našeho kolegu Nescafé

Příspěvekod Horác » 29. 3. 2010 21:46

Taky si myslím, že za hodně věcí je vinen Garage Cafe :D
Před rokem jsme spolu řešili, jak rozjedeme web o cafe racerech, všechno dlouho trvalo, grafik mi jen sliboval grafiku, kolegové varovali, že pokud nebude web neustále aktualizovaný a něčím zajímavý, tak zanikne. Protože ještě provozuji další dva weby, věděl jsem, že mají pravdu a proto jsem se rozhodl pouze pro fórum. Dnes mohu říct, že tohoto rozhodnutí nelituji, fórum své účely plní a já pevně věřím, že do budoucna se vše ještě vylepší, zejména na klubové bázi.
DUCATI Paul Smart 1000LE...to je moje závislost...
Obrázek
Horác
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 2017
Registrován: 25. 9. 2009 19:04
Bydliště: Liberec

Re: Pro našeho kolegu Nescafé

Příspěvekod Čurda » 29. 3. 2010 22:50

no je to smutny ale je to deni realita ale ver ze za kazdou praci je spravedliva vejplata a ze se ji docka i ten ubohej srac co ujel.....doufejme ze budou brzo vporadku.
jinak motorkari uz davno nejsou lidi ktera zajima stroj ale 95 procent sou blbecci ktery se potrebujou predvadet a bejt IN .... za vsechno je rozhovor smim bratrancem(je to strasnej sampon) kdyz sem se ho ptal na neco ohledne jeho stroje tak me pravil:: hele ja votom nic nevim , ja mam modrou motorku tak sem si koupil modry hadry a az budu mit cervenou tak si koupim cerveny ..... takze asi tak a pak se divte ze
čestný držitel ocenění BRAMBORA ROKU 2010
Čurda
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1989
Registrován: 25. 9. 2009 20:48

Re: Pro našeho kolegu Nescafé

Příspěvekod simbijoint » 29. 3. 2010 23:01

Tak to mám štěstí že jsem se ani neregistroval, ještě bych to musel číst...
simbijoint
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1050
Registrován: 1. 3. 2010 21:47
Bydliště: Černý Důl

Re: Pro našeho kolegu Nescafé

Příspěvekod Garage Cafe » 30. 3. 2010 05:51

Tak to se omlouvám, že jsem Vás klucí nalákal na Motorkáře, ale v tu dobu to bylo jediné místo, kde na někoho lehce zakopnout. Nevadí, jsme tady a máme od nich pokoj.
Garage Cafe
 

Re: Pro našeho kolegu Nescafé

Příspěvekod Jirka » 30. 3. 2010 08:50

Garage Cafe píše:Tak to se omlouvám, že jsem Vás klucí nalákal na Motorkáře, ale v tu dobu to bylo jediné místo, kde na někoho lehce zakopnout. Nevadí, jsme tady a máme od nich pokoj.


Omluva se přijímá. :D
Jirka
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 1698
Registrován: 1. 10. 2009 21:45
Bydliště: Blansko

PředchozíDalší

Zpět na všem ostatním

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron