STK?

Diskuze o všem ostatním, co nemá svou kategorii.

Re: STK?

Příspěvekod Medvěd » 24. 5. 2011 23:47

ty jo... když to tu čtu jsem rád za svoji STK kde jsem obstál byť jsem přijel na Guzzi v okruhovém hávu (= bez ničeho)

pražáci kdyžtak PM
Obrázek
Medvěd
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1514
Registrován: 1. 10. 2009 14:20
Bydliště: fšade :)

Re: STK?

Příspěvekod Iceman » 25. 5. 2011 12:17

marek ZRX píše:konkrétně: řešil nekdo z Vás na STK problém že v TP je uvedeno dvoumístná a přitom máte jednosic a nemáte zadní stupačky? Tohoto se trochu bojím, je to jednak do očí bijící, jednak jsem u něčeho podobného jednou byl na STK svědkem, borec meměl na MITU zadní stupačky (evidentně s tím jezdil závody) a vyhodili ho. S ostatním si nedělám hlavu, kolik techniků na STK dneska ví jak má vypadat KAWA KZ750 z roku 76? ;)

Na V7 Racerovi nejsou zadní stupačky a je tam jednositz přímo z fabriky, ale v papírech jsou stejně uvedeny 2 místa :lol:
Iceman
 

Re: STK?

Příspěvekod Dargas » 25. 5. 2011 16:19

tak to si možná ještě užiješ :D :D
Kawasaki Zephyr 550
Dargas
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 879
Registrován: 25. 9. 2009 23:14
Bydliště: Jihlava

Re: STK?

Příspěvekod mopako » 25. 5. 2011 20:22

Vidíte všechno příliš černě už dopředu, u nás se vykládá jací sou na STK ko..ti a jaký dělaj problémy a přitom když přijedu s jakoukoli motorkou, třeba i fichtlem kterej nevypadá jak z autosalonu tak se kouknou na gumy(vzorek, ne rozměry) nechá si předvíst svícení a blikání hlavně koukne na čísla a je hotovo. A kdyby byl nějaký problém, tak ho odstraním, třeba i provizorně, přijdu na opakovačku za 100,- a neřeším né.
mopako
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 688
Registrován: 11. 12. 2010 14:31
Bydliště: Vikýřovice

Re: STK?

Příspěvekod WiTTR » 25. 5. 2011 20:49

Waclav píše:Budes asi hledat uzivatelsky privetivejsi STK, co? Tohle bylo kde? Ja objel behem posledni doby asi 4STK.. Nastesti teda vse ok.
Ja bych asi tak klidnym dojmem po podobne zkusenosti nepusobil.. :lol:

ZDAR no srandu si z toho delam tetka ,ale v ten den a este tet kdyz si na tu prudernost vzpomenu penim :evil: a ta rada s flaskou je dobra jenze bych ho s nou vzal po hlave :twisted: no jinak mam vypsane zavady , no zavady ze,... prilepim nebo pridelam nosic na nej umistim sicnu z neceho asi stareho araba,dam stupacky, ten statni hyzdic,ktery nikdo nevi kam dat pre akorat zavazi dam na spravne misto a nasvitim halogenem,a ten typ motoru dorazim,tot rady toho technika...a melo by to byt ok no pojedu s tim tam na Videnskou zpatky a snad nebude prudit dal,treby si v tom soku nestihl vsimnout tech nehomologovanych vyfukuu :lol: svina ...
WiTTR
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 287
Registrován: 2. 10. 2009 20:43

Re: STK?

Příspěvekod Hollas » 26. 5. 2011 07:05

mopako píše:Vidíte všechno příliš černě už dopředu, u nás se vykládá jací sou na STK ko..ti a jaký dělaj problémy a přitom když přijedu s jakoukoli motorkou, třeba i fichtlem kterej nevypadá jak z autosalonu tak se kouknou na gumy(vzorek, ne rozměry) nechá si předvíst svícení a blikání hlavně koukne na čísla a je hotovo. A kdyby byl nějaký problém, tak ho odstraním, třeba i provizorně, přijdu na opakovačku za 100,- a neřeším né.

Čoveče záleží jak které STK, navštívil jsem za dobu existence 5 různých, pokaždé jiný přístup...
Obrázek
Hollas
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 2141
Registrován: 28. 9. 2009 19:01
Bydliště: Zlín

Re: STK?

Příspěvekod guzi76 » 26. 5. 2011 11:12

Sice je to pro většinu daleko,ale pokud by někdo potřeboval STK,tak kamarád má velmi dobré kontakty tady v Plzni a za normální cenu.
A když prošel ten můj první prototyp na začátku května,tak musí projít všechno ;)
Bez př.a zad.blatníku,blinkrů,stupaček spolujezdce,bez budíků a kontrolek,bez parkovacího př.světla,nehomologované př.a zad.světlo,výfuky atd.atd :roll: :roll:
Pak mám ještě omezenou možnost bez moto za trošku větší peníze.Pokud by měl někdo zájem,dostatečně s předstihem,tak do SZ.

Jinak s těmi STKáčky je to opravdu o lidech.Minulý týden vyhodil technik kamaráda s Kawa GPZ 500 ´85 za to,že neměl KRYT ŘETĚZU !!!! Že prý je to nebezpečná nebo vážná závada :o
... desmodue ...
guzi76
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 1359
Registrován: 19. 8. 2010 10:14
Bydliště: Plzeňsko

Re: STK?

Příspěvekod Dančic » 26. 5. 2011 17:48

věřím tomu, že rýpal si dokáže najít závadu i na nové moto... někteří technici už jsou bohužel takoví
Honda CB 750 F2 SOHC
Honda CJ 250 T
Dančic
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1220
Registrován: 4. 2. 2010 20:45
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: STK?

Příspěvekod guzi76 » 26. 5. 2011 20:47

Dančic > máš pravdu.Byl jsem před třemi lety s rok starým tahačem na technické.(MAN TGX) To auto má ,nevím přesný název,"přisvicovací"světla tomu říkám.Už to má i spoustu osobáků dneska.Dáš pravej blinkr a svití ti pod ním světlo doprava a přisvicuje pravou stranu kam nemůžou hlavní světla.Dáš levej a to samý na levé straně.A chtěl mě vyhodit za to,že když dám všechn čtyři varovky nesvítí žádné :lol: :lol:
A to auto má ve sdružených světlech origo parkovačky jako pásek z led diod.To taky nepobral,že jsem si to dělal sám doma. ;)
Pán asi naposled viděl Liazku,no radši jsem odešel a zůstal tam s ním kolega. :roll:
... desmodue ...
guzi76
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 1359
Registrován: 19. 8. 2010 10:14
Bydliště: Plzeňsko

Předchozí

Zpět na všem ostatním

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron