STK?

Diskuze o všem ostatním, co nemá svou kategorii.

Re: STK?

Příspěvekod Jirka » 28. 10. 2010 21:05

marek ZRX píše:konkrétně: řešil nekdo z Vás na STK problém že v TP je uvedeno dvoumístná a přitom máte jednosic a nemáte zadní stupačky? Tohoto se trochu bojím, je to jednak do očí bijící, jednak jsem u něčeho podobného jednou byl na STK svědkem, borec meměl na MITU zadní stupačky (evidentně s tím jezdil závody) a vyhodili ho. S ostatním si nedělám hlavu, kolik techniků na STK dneska ví jak má vypadat KAWA KZ750 z roku 76? ;)


Měl jsem z tohoto důvodu taky trochu strach, tak jsem tam ty zadní stupačky na tu STK dal a pak zase sundal. Ale technik tohle naštěstí vůbec neřešil.
Jirka
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 1698
Registrován: 1. 10. 2009 21:45
Bydliště: Blansko

Re: STK?

Příspěvekod Hollas » 28. 10. 2010 21:05

marek ZRX píše:konkrétně: řešil nekdo z Vás na STK problém že v TP je uvedeno dvoumístná a přitom máte jednosic a nemáte zadní stupačky? Tohoto se trochu bojím, je to jednak do očí bijící, jednak jsem u něčeho podobného jednou byl na STK svědkem, borec meměl na MITU zadní stupačky (evidentně s tím jezdil závody) a vyhodili ho. S ostatním si nedělám hlavu, kolik techniků na STK dneska ví jak má vypadat KAWA KZ750 z roku 76? ;)

Zase je to jak kdy... když narazíš na šťourala, tak tě vyhodí...
Obrázek
Hollas
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 2141
Registrován: 28. 9. 2009 19:01
Bydliště: Zlín

Re: STK?

Příspěvekod marek ZRX » 28. 10. 2010 21:57

Jirka píše:
marek ZRX píše:konkrétně: řešil nekdo z Vás na STK problém že v TP je uvedeno dvoumístná a přitom máte jednosic a nemáte zadní stupačky? Tohoto se trochu bojím, je to jednak do očí bijící, jednak jsem u něčeho podobného jednou byl na STK svědkem, borec meměl na MITU zadní stupačky (evidentně s tím jezdil závody) a vyhodili ho. S ostatním si nedělám hlavu, kolik techniků na STK dneska ví jak má vypadat KAWA KZ750 z roku 76? ;)


Měl jsem z tohoto důvodu taky trochu strach, tak jsem tam ty zadní stupačky na tu STK dal a pak zase sundal. Ale technik tohle naštěstí vůbec neřešil.


Sakra, nevím jak sem vložit obrázek. KZ750 má zadní stupačky na takových "obloucích", které bych nejradši uřízl celé, ale tím pádem tam stupačky už nikdy nedám :( . Vymýšlet složité a drahé úchytodržákonástavce na to abych to tam dával jednou za 2 roky na stk se mi teda moc nechce :(
Hovňajs modrá. Zelená je dobrá!
marek ZRX
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 25
Registrován: 27. 10. 2010 16:02
Bydliště: Brno

Re: STK?

Příspěvekod mm-art-airbrush » 28. 10. 2010 22:00

marek ZRX píše:
Jirka píše:
marek ZRX píše:konkrétně: řešil nekdo z Vás na STK problém že v TP je uvedeno dvoumístná a přitom máte jednosic a nemáte zadní stupačky? Tohoto se trochu bojím, je to jednak do očí bijící, jednak jsem u něčeho podobného jednou byl na STK svědkem, borec meměl na MITU zadní stupačky (evidentně s tím jezdil závody) a vyhodili ho. S ostatním si nedělám hlavu, kolik techniků na STK dneska ví jak má vypadat KAWA KZ750 z roku 76? ;)


Měl jsem z tohoto důvodu taky trochu strach, tak jsem tam ty zadní stupačky na tu STK dal a pak zase sundal. Ale technik tohle naštěstí vůbec neřešil.


Sakra, nevím jak sem vložit obrázek. KZ750 má zadní stupačky na takových "obloucích", které bych nejradši uřízl celé, ale tím pádem tam stupačky už nikdy nedám :( . Vymýšlet složité a drahé úchytodržákonástavce na to abych to tam dával jednou za 2 roky na stk se mi teda moc nechce :(



Jsem na tom uplně stejně u GS 750. Ale řezat se budou...
mm-art-airbrush
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 1183
Registrován: 25. 1. 2010 10:28
Bydliště: Tábor

Re: STK?

Příspěvekod darius » 29. 10. 2010 11:29

JEŠTĚ LETOS TAM BYLI ALE TUDLE ZIMU NEPŘEŽIJOU :D :D
darius
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1371
Registrován: 23. 2. 2010 21:52
Bydliště: Rousínov

Re: STK?

Příspěvekod matra » 28. 11. 2010 18:28

WenCa píše:Jak s takovou přestavěnou motorkou řešíte STK? Mám obavu, že to moje ČZ neprojde, protože každý pozná, že to je upravené... I kdybych dal na výfuk tlumič a trochu to zkulturnil... Jediné, co mě napadlo, tak pořídit druhou, vyrazit na rám stejné číslo a s tou jezdit na technickou...

Já jsem to nakonec vyřešil tak, že jsem překopanou Kawasaki udělal tak, abych na ni na stk mohl namontovat jiné sedlo, řídítka, podsedlové panely......Je to pak ukrutně hnusné monstrum, ale všechny díly jsou homologované a na to jsem prošel. Když jsem technikovi ukázal fotku jak vypadá normálně, tak mi oznámil,že takto by ji nepustil. Ještě jsem to pojistil tak, že jsem ji přivezl na STK na vleku společně s motorkou z r. 1930 a tím jsem odváděl pozornost a toto budu praktikovat i nadále
matra
 
Příspěvky: 67
Registrován: 16. 11. 2009 19:36

Re: STK?

Příspěvekod WiTTR » 24. 5. 2011 20:07

Zdar tak o stk mi ani nemluvte ,v patek me vyrarazil besipacek, no byl to picus od pohledu,ale k veci ... umisteni rz neodpovida,priznavam mit znacku na boku a este nastorc je drzost,chybi osvetleni rz, no slunko sviti asi slabo, typ motoru nenalezen, chybi stupacky spolujezdce, no mne nee mam je v regalu, chybi sedadlo spolujezdce, no naco ze kdyz moja ma svoje sedlo na svoji masine, no vozidlo je pro dalsi provoz nezpusobile , no a to jsem tam dal oba spigle aji blatnik dozadu :mrgreen: toz asi tak ...
WiTTR
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 287
Registrován: 2. 10. 2009 20:43

Re: STK?

Příspěvekod cafe racer » 24. 5. 2011 20:12

Toz hlavne ze to beres sportovne,mels sebu vzit flasku neceho dobreho a treba by zmenil nazor :)
Opravy a servis motocyklů BMW --- Zlínský/Trenčiansky kraj
cafe racer
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 814
Registrován: 29. 12. 2009 20:55
Bydliště: Pitin

Re: STK?

Příspěvekod Waclav » 24. 5. 2011 20:42

Budes asi hledat uzivatelsky privetivejsi STK, co? Tohle bylo kde? Ja objel behem posledni doby asi 4STK.. Nastesti teda vse ok.
Ja bych asi tak klidnym dojmem po podobne zkusenosti nepusobil.. :lol:
"Chytrému napověz, hloupého.. "
Waclav
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 662
Registrován: 7. 10. 2009 10:18
Bydliště: Tišnov

Re: STK?

Příspěvekod mm-art-airbrush » 24. 5. 2011 22:10

A proto shánim druhou GS 750 (nebo 1000) bez TP , aby mě odvezla na STK , nebo ve dvou na zmrzlinu, k vodě.... a pak šup RZ zpět na budoucí stavbičku :lol:
mm-art-airbrush
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 1183
Registrován: 25. 1. 2010 10:28
Bydliště: Tábor

PředchozíDalší

Zpět na všem ostatním

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron