mám to objednat?

Diskuze o muzice, videoklipech apod.

mám to objednat?

Příspěvekod Medvěd » 22. 1. 2010 09:54

http://www.amazon.com/Cafe-Racers-1960s-Lifestyle-Motorcycles/dp/1872004199/ref=pd_sim_b_5

? Hm?

budu si tak asi objednávat Mike Walker's (neplést s Jonnym Walkerem) Italian Racing Motorcycles... tak kdybyste si tam někdo ještě něco vybrali, dejte vědět ;)
Obrázek
Medvěd
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1514
Registrován: 1. 10. 2009 14:20
Bydliště: fšade :)

Re: mám to objednat?

Příspěvekod Frames » 22. 1. 2010 12:20

akorát ti mohu řící, že mám od něj Moto guzzi - The racing story a v období až do příchodu V7 Tonti to je výborné (fotky, info). Potom je slabší s mnoha nepřesnostmi - spíš jen zmínky o závodech v GB, chyby v popisech standard. modelů, někdy dost zásadní. Občas o něm čtu v recenzích, že chybami nešetří...Ale fotky má často jedinečné. Tak na tom Italian Racing Motorcycles třeba budou podobně... Zato jeho "British Racing Motorcycles" jsou vynikající celé!!!(info bohaté, foto i když jen černobílé, je nádherně ostré...)
Frames
 
Příspěvky: 276
Registrován: 6. 1. 2010 12:23

Re: mám to objednat?

Příspěvekod Medvěd » 22. 1. 2010 12:24

Frames píše:akorát ti mohu řící, že mám od něj Moto guzzi - The racing story a v období až do příchodu V7 Tonti to je výborné (fotky, info). Potom je slabší s mnoha nepřesnostmi - spíš jen zmínky o závodech v GB, chyby v popisech standard. modelů, někdy dost zásadní. Občas o něm čtu v recenzích, že chybami nešetří...Ale fotky má často jedinečné. Tak na tom Italian Racing Motorcycles třeba budou podobně... Zato jeho "British Racing Motorcycles" jsou vynikající celé!!!(info bohaté, foto i když jen černobílé, je nádherně ostré...)


hm!!! díky!
Obrázek
Medvěd
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1514
Registrován: 1. 10. 2009 14:20
Bydliště: fšade :)


Zpět na muzice, videoklipech apod.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků